Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Venestad IF Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Venestad IF Herrar.
Herrar
Följ oss för uppdateringar
Som den pajas jag är har jag bara en sak att säga. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
God natt. Aja två saker blev det då.
Vilken jävla bra moral vi har. roligt att ha ljunglöv i laget igen. och vilken målvakt vi har sen,Tack starnäs.DEVILS
Rapportera
Läs referatet på rinkabys hemsida skratt retande trevlig fredag kväll sup och svälj trevlig helg :)
Rapportera
HÄRLIG instas idag gubbar fina härliga 3 poäng nu blir det ännu en fredag med bra med dricka å en rolig fest ses på söndag på B-lags matchen
GRATTIS KILLAR!! Fy f-n va ni e bra. Håller me Mr Hubbe - Där fick Rinkaby!! Lönar sej inte att ta ut glädjen i förskott. Ha ha. SÅ bra e de faktiskt, Venestad Devils.
PUSS på er!/ Vickan
Fick ligga hemma idag me feber, fy fan vilken ÅNGEST!!! Men har följt matchen live via kanal musen, finns på boxer för er som e intresserade. Det är med stor GLÄDJE ja berättar för alla läsare att VENESTAD DEVILS vann me 0-1 imot Rinknaby, skönt att ge dom på käften efter deras snack på sin sida. Härlig insats grabbar, njut av en kall ikväll. D e ni fan värda!!!!
Rapportera
Österslövs IS Edenryds IF 3 - 4
RapporteraRinkaby GoIF Venestad IF 0 - 1
Ovesholms IF Viby IF 3 - 0
Kiaby IF Åsums BK 3 - 0
Hjärsås/Värestorps IF Önnestad BoIF 1 - 8
Näsby IF Vinnö IF Spelas idag kl 14,00