Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om UNIK FK P-13
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från UNIK FK P-13.
P-13
Följ oss för uppdateringar
Vi har fått frågan om att åka med ett lag till Select Cup i Örebro den 16–18 oktober och vill därför kolla vilka som är intresserade av att följa med. Avresa kommer vara fredag 16 oktober vid ca 14:00.
Eftersom vi endast kan åka med 1 lag har vi begränsat med platser, och har beslutat att det blir mest rättvist att utgå från träningsnärvaron under seriesäsongen.
Om någon av de spelare som blir kallade tackar nej, går vi vidare och frågar nästa spelare utifrån träningsnärvaron.
Kostnaden är preliminärt cirka 1 200kr per spelare och betalas av spelaren/vårdnadshavare. Priset inkluderar sovplats och måltider under cupen.
Vi kommer strax skicka ut en intresseanmälan, svara så snart som möjligt om du vill och kan följa med. Om du inte kan följa med tackar du Nej så vi kan ge platsen till nästa spelare.
Hej, vi är tacksamma om ni som nu fått frågan till Select Cup svarar Ja eller Nej så snart som möjligt. Om ni inte kan eller vill spela behöver vi skicka frågan vidare till andra spelare.
RapporteraRapportera
En fråga hur tänker ni med resan till Örebro? Tåg, buss eller föräldrar med bil?
RapporteraRapportera
Planen är tränare och någon/några extra med bil
RapporteraRapportera