Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om UNIK FK

Följ

Unik FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:40

      Sammandrag Uppsala IF F-16


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag hos Sunnersta AIF P-15 Vit


      12:45
    • 09:30

      Upsala IF Fotboll Svart (borta) P-13 Blå


      11:30
    • 10:30

      Alsike IF F11 (hemma) F-11/12


      12:30
    • 11:00

      IF VP Uppsala (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Rimbo IF P10 (borta) P-10


      13:00
    • 11:45

      Enköpings SK UK F-14 (borta) F-13


      13:45
    • 12:00

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) P-14 Blå


      14:00
    • 12:00

      SK Iron (hemma) P-12 Röd


      14:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF Grön (borta) P-11


      14:00
    • 13:15

      Dalkurd FF U12 (hemma) P-12 Blå


      15:15
    • 13:15

      Hagby IK P13 (hemma) P-13 Röd


      15:15
    • 15:00

      Enköpings IS (hemma) Herr-B


      17:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Sammandrag hos VP F-15


      14:00
    • 09:00

      Matchsammandrag Danmark IF P-15 Blå


      14:30
    • 09:45

      Upsala IF Fotboll Vit 2 (hemma) P-14 Blå


      11:45
    • 09:45

      Upsala IF Fotboll F13 Vit (hemma) F-13


      11:45
    • 13:00

      Vaksala SK Svart 1 (hemma) P-12 Blå


      15:00
    • 14:15

      IK Sirius FK P2013U S (hemma) P-13 Röd


      16:15
    • 14:30

      IFK Uppsala Blå (borta) P-10


      16:30
    • 14:30

      Rasbo IK P14 (hemma) P-14 Röd


      16:30
    • 15:00

      Vaksala SK (borta) P-09


      17:00
    • 15:30

      IFK Uppsala U11 Vit (hemma) P-13 Blå


      17:30
    • 17:15

      Danmarks IF (borta) P-10


      19:15
    • 18:00

      BKV Norrtälje (borta) P-08


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 10:00

      UNT cupen IFK uppsala lag 2 P-10


      11:00
    • 10:00

      UNT cupen IFK uppsala lag 2 P-10


      11:00
    • 16:30

      Träning P-12 Röd


      18:00
    • 16:30

      Träning P-14 Röd


      18:00
    • 17:00

      Unt-cupen P-10


      18:00
    • 17:00

      Unt-cupen: match mot Procyon P-10


      18:00
    • 19:00

      Harbo IF (borta) Herr-B


      21:00
    • 20:00

      UNT cupen P-10


      21:45
  • 8Lör
    • 09:00

      Unt-cupen: match mot IFK Uppsala P-10


      10:00
    • 09:45

      Vaksala SK Gul (hemma) F-13


      11:45
    • 10:00

      Funbo IF P13 (borta) P-13 Röd


      12:00
    • 10:00

      UNT IFK Uppsala. LAG 2 P-10


      14:00
    • 10:15

      UNT-cupen Lag 1 P-14 Blå


      15:00
    • 11:00

      Gamla Upsala SK P09 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      SK Iron (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF Grön (borta) P-13 Blå


      14:00
    • 14:00

      Unt-cupen: match mot Storvreta P-10


      15:00
    • 15:00

      Österlövsta FF (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      UNT-cupen Lag 2 P-14 Blå


      19:00
    • 16:30

      Storvreta IK F11 (hemma) F-11/12


      18:30
    • 16:30

      Örsundsbro IF (hemma) P-11


      18:30
    • 18:00

      Unt-cupen: match mot Hedesunda if P-10


      19:00
  • 9Sön
    • 07:00

      UNT-cupen Lag 3 P-14 Blå


      11:30
    • 07:00

      UNT-cupen Lag 4 P-14 Blå


      15:40
    • 08:00

      Lag 1 kallelse P-10


      09:00
    • 08:00

      Lag 2 UNT Cupen P-10


      10:00
    • 09:00

      IF VP Uppsala (borta) P-11


      11:00
    • 09:40

      Fanna BK röd (borta) P-13 Röd


      11:40
    • 10:00

      Märsta IK Gul (borta) P-14 Röd


      12:00
    • 10:45

      Bälinge IF svart (hemma) P-12 Blå


      12:45
    • 12:00

      Semifinal unt-cupen P-10


      13:00
    • 13:00

      Börje SK (hemma) Herr-A


      15:00
    • 15:00

      Sigtuna IF FK (borta) F-11/12


      17:00
    • 17:00

      Sigtuna IF FK (hemma) P-08


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-14 Blå


      18:00
    • 16:30

      Träning F-13


      18:00
      Valsätraskolan
      Övrig platsinfo: Konstgräsplan
      Anteckning: Samling 10 min innan.
    • 17:00

      Träning Målvakter


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14 Röd


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15 Blå


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:30

      Medel match Norrtälje P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 08:45

      Aros Cupen 2024, Dag 2 P-11


      19:00
    • 09:45

      IF VP Uppsala Lag 2 (hemma) P-14 Blå


      11:45
    • 09:45

      Bälinge IF Gul (hemma) P-13 Röd


      11:45
    • 11:00

      Östervåla IF 1 (borta) P-12 Röd


      13:00
    • 12:00

      Fanna BK P 15 (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Östervåla IF 1 (hemma) F-11/12


      15:00
    • 13:00

      Vaksala SK Svart (hemma) F-13


      15:00
    • 13:15

      IFK Uppsala U17 (borta) P-08


      15:15
    • 15:00

      Alsike IF (hemma) Herr-B


      17:00
  • 16Sön
    • 07:15

      Aros Cupen, Dag 3 - slutspel P-11


      15:00
    • 09:00

      Sammandrag i Storvreta P-15 Röd


      14:00
    • 09:15

      UIF Uppsala (borta) P-16


      13:15
    • 09:45

      Vaksala SK Svart 1 (hemma) P-14 Blå


      11:45
    • 09:45

      Vaksala SK Svart (borta) P-10


      11:45
    • 10:00

      Hagby IK F13/14 (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Vattholma IF (borta) P-13 Blå


      13:00
    • 11:30

      IF VP Uppsala (borta) P-13 Röd


      13:30
    • 13:00

      IF VP Uppsala Orange (hemma) P-12 Blå


      15:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK P13 Svart (hemma) P-13 Röd


      15:00
    • 13:30

      Lagmöte inför Gothia Herr-U


      14:30
    • 14:00

      Internmatchen P-10


      15:00
    • 14:15

      Harbo IF P12 (hemma) P-12 Röd


      16:15
    • 16:00

      SK Iron (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Märsta IK (borta) Herr-U


      18:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 22Lör
    • 15:30

      Märsta IK (borta) P-09


      17:30
  • 23Sön
    • 11:00

      IFK Mariehamn (hemma) P-10


      13:00
    • 12:30

      Vaksala SK (borta) P-08


      14:30
    • 12:30

      Storvreta IK svart (hemma) P-11


      14:30
    • 14:00

      Enköpings SK FK (hemma) P-10


      16:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Alsike IF P11 Röd (hemma) P-11


      18:00
    • 19:00

      Träning Herr-A


      20:30
  • 24Mån
    v.26
    • 16:30

      Träning P-12 Blå


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12 Röd


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Morgongåva SK (borta) Herr-B


      21:30
    • 19:30

      Träning Herr-B


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning P-12 Blå


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Sommaravslutning P-15 Blå


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr-B


      20:30
    • 19:30

      Håbo FF (borta) Herr-A


      21:30
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön