Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om UNIK FK

Följ

Unik FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:40

      Sammandrag Uppsala IF F-16


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag hos Sunnersta AIF P-15 Vit


      12:45
    • 09:30

      Upsala IF Fotboll Svart (borta) P-13 Blå


      11:30
    • 10:30

      Alsike IF F11 (hemma) F-11/12


      12:30
    • 11:00

      IF VP Uppsala (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Rimbo IF P10 (borta) P-10


      13:00
    • 11:45

      Enköpings SK UK F-14 (borta) F-13


      13:45
    • 12:00

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) P-14 Blå


      14:00
    • 12:00

      SK Iron (hemma) P-12 Röd


      14:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF Grön (borta) P-11


      14:00
    • 13:15

      Dalkurd FF U12 (hemma) P-12 Blå


      15:15
    • 13:15

      Hagby IK P13 (hemma) P-13 Röd


      15:15
    • 15:00

      Enköpings IS (hemma) Herr-B


      17:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Sammandrag hos VP F-15


      14:00
    • 09:00

      Matchsammandrag Danmark IF P-15 Blå


      14:30
    • 09:45

      Upsala IF Fotboll Vit 2 (hemma) P-14 Blå


      11:45
    • 09:45

      Upsala IF Fotboll F13 Vit (hemma) F-13


      11:45
    • 13:00

      Vaksala SK Svart 1 (hemma) P-12 Blå


      15:00
    • 14:15

      IK Sirius FK P2013U S (hemma) P-13 Röd


      16:15
    • 14:30

      IFK Uppsala Blå (borta) P-10


      16:30
    • 14:30

      Rasbo IK P14 (hemma) P-14 Röd


      16:30
    • 15:00

      Vaksala SK (borta) P-09


      17:00
    • 15:30

      IFK Uppsala U11 Vit (hemma) P-13 Blå


      17:30
    • 17:15

      Danmarks IF (borta) P-10


      19:15
    • 18:00

      BKV Norrtälje (borta) P-08


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 10:00

      UNT cupen IFK uppsala lag 2 P-10


      11:00
    • 10:00

      UNT cupen IFK uppsala lag 2 P-10


      11:00
    • 16:30

      Träning P-12 Röd


      18:00
    • 16:30

      Träning P-14 Röd


      18:00
    • 17:00

      Unt-cupen P-10


      18:00
    • 17:00

      Unt-cupen: match mot Procyon P-10


      18:00
    • 19:00

      Harbo IF (borta) Herr-B


      21:00
    • 20:00

      UNT cupen P-10


      21:45
  • 8Lör
    • 09:00

      Unt-cupen: match mot IFK Uppsala P-10


      10:00
    • 09:45

      Vaksala SK Gul (hemma) F-13


      11:45
    • 10:00

      Funbo IF P13 (borta) P-13 Röd


      12:00
    • 10:00

      UNT IFK Uppsala. LAG 2 P-10


      14:00
    • 10:15

      UNT-cupen Lag 1 P-14 Blå


      15:00
    • 11:00

      Gamla Upsala SK P09 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      SK Iron (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF Grön (borta) P-13 Blå


      14:00
    • 14:00

      Unt-cupen: match mot Storvreta P-10


      15:00
    • 15:00

      Österlövsta FF (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      UNT-cupen Lag 2 P-14 Blå


      19:00
    • 16:30

      Storvreta IK F11 (hemma) F-11/12


      18:30
    • 16:30

      Örsundsbro IF (hemma) P-11


      18:30
    • 18:00

      Unt-cupen: match mot Hedesunda if P-10


      19:00
  • 9Sön
    • 07:00

      UNT-cupen Lag 3 P-14 Blå


      11:30
    • 07:00

      UNT-cupen Lag 4 P-14 Blå


      15:40
    • 08:00

      Lag 1 kallelse P-10


      09:00
    • 08:00

      Lag 2 UNT Cupen P-10


      10:00
    • 09:00

      IF VP Uppsala (borta) P-11


      11:00
    • 09:40

      Fanna BK röd (borta) P-13 Röd


      11:40
    • 10:00

      Märsta IK Gul (borta) P-14 Röd


      12:00
    • 10:45

      Bälinge IF svart (hemma) P-12 Blå


      12:45
    • 12:00

      Semifinal unt-cupen P-10


      13:00
    • 13:00

      Börje SK (hemma) Herr-A


      15:00
    • 15:00

      Sigtuna IF FK (borta) F-11/12


      17:00
    • 17:00

      Sigtuna IF FK (hemma) P-08


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-14 Blå


      18:00
      Valsätra konstgräs
      Anteckning: Hej alla föräldrar,

      Vi tränar på tisdagar på konstgräsplanen vid Valsätraskolan mellan 16:30 och 18:00.

      Kom ihåg vattenflaskor, benskydd och att ha kläder efter väder.

      Det är viktigt att kontaktdetaljer stämmer på www.laget.se inklusive telefonnummer, så vi kan nå alla om det skulle bli ändringar.

      Mvh
      Unik P14
    • 16:30

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning Målvakter


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14 Röd


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15 Blå


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:30
    • 18:30

      Medel match Norrtälje P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 08:45

      Aros Cupen 2024, Dag 2 P-11


      19:00
    • 09:45

      IF VP Uppsala Lag 2 (hemma) P-14 Blå


      11:45
    • 09:45

      Bälinge IF Gul (hemma) P-13 Röd


      11:45
    • 11:00

      Östervåla IF 1 (borta) P-12 Röd


      13:00
    • 12:00

      Fanna BK P 15 (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Östervåla IF 1 (hemma) F-11/12


      15:00
    • 13:00

      Vaksala SK Svart (hemma) F-13


      15:00
    • 13:15

      IFK Uppsala U17 (borta) P-08


      15:15
    • 15:00

      Alsike IF (hemma) Herr-B


      17:00
  • 16Sön
    • 07:15

      Aros Cupen, Dag 3 - slutspel P-11


      15:00
    • 09:00

      Sammandrag i Storvreta P-15 Röd


      14:00
    • 09:15

      UIF Uppsala (borta) P-16


      13:15
    • 09:45

      Vaksala SK Svart 1 (hemma) P-14 Blå


      11:45
    • 09:45

      Vaksala SK Svart (borta) P-10


      11:45
    • 10:00

      Hagby IK F13/14 (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Vattholma IF (borta) P-13 Blå


      13:00
    • 11:30

      IF VP Uppsala (borta) P-13 Röd


      13:30
    • 13:00

      IF VP Uppsala Orange (hemma) P-12 Blå


      15:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK P13 Svart (hemma) P-13 Röd


      15:00
    • 13:30

      Lagmöte inför Gothia Herr-U


      14:30
    • 14:00

      Internmatchen P-10


      15:00
    • 14:15

      Harbo IF P12 (hemma) P-12 Röd


      16:15
    • 16:00

      SK Iron (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Märsta IK (borta) Herr-U


      18:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 22Lör
    • 15:30

      Märsta IK (borta) P-09


      17:30
  • 23Sön
    • 11:00

      IFK Mariehamn (hemma) P-10


      13:00
    • 12:30

      Vaksala SK (borta) P-08


      14:30
    • 12:30

      Storvreta IK svart (hemma) P-11


      14:30
    • 14:00

      Enköpings SK FK (hemma) P-10


      16:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Alsike IF P11 Röd (hemma) P-11


      18:00
    • 19:00

      Träning Herr-A


      20:30
  • 24Mån
    v.26
    • 16:30

      Träning P-12 Blå


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12 Röd


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Morgongåva SK (borta) Herr-B


      21:30
    • 19:30

      Träning Herr-B


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning P-12 Blå


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Sommaravslutning P-15 Blå


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr-B


      20:30
    • 19:30

      Håbo FF (borta) Herr-A


      21:30
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön