Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tierps IF

Följ

Tierps IF Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Tierps IF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 11:00

      Ullfors/Månkarbo IF (borta) P-06/07


      12:30
    • 14:00

      Ullfors/Månkarbo IF (hemma) F-03/04/05


      16:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:15
    • 20:30

      Träning Dam


      21:45
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 3Tor
    • 16:00

      Träning F-06/07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:15
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Gamla Upsala SK F04 Svart (borta) F-03/04/05


      12:00
    • 10:30

      Träning Dam


      12:00
  • 6Sön
    • 11:00

      Tärnsjö/Östervåla IF F05/06/07 (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Vattholma IF (borta) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      Skuttunge SK (hemma) Herr


      14:00
    • 14:00

      Skuttunge SK 2 (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      Träning F-09/10


      15:00
    • 16:00

      Storvreta IK P06:blå (borta) P-06/07


      18:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 13:00

      Tärnsjö IF 2 (borta) Herr


      14:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Dam


      15:00
    • 15:00

      Härnevi BK (hemma) Dam div 5


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 11:00

      UIF Uppsala (borta) Dam


      13:00
    • 12:00

      Tärnsjö/Östervåla IF F03/04 (hemma) F-03/04/05


      14:00
  • 13Sön
    • 12:00

      Wattholma IF 3 (borta) Herr


      14:00
    • 13:00

      Södra Trögds IK (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Storvreta IK F04 (hemma) F-03/04/05


      15:00
    • 14:00

      Österlövsta FF (hemma) P-06/07


      16:00
    • 16:00

      IFK Mariehamn (hemma) P-04/05


      18:00
    • 16:00

      Storvreta IK (borta) Dam div 5


      18:00
    • 17:00

      Upsala IF 1 (hemma) F-06/07


      19:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:30

      Sunnersta AIF F15 (borta) F-03/04/05


      12:30
    • 10:30

      Vaksala SK Gul (borta) F-06/07


      12:30
    • 13:00

      Östervåla IF 06/07/08 (borta) P-06/07


      15:00
    • 13:00

      Danmarks IF 2 (hemma) Dam div 5


      15:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Poolspel F-09/10


      14:00
    • 14:00

      Håbo FF 2 (hemma) Herr


      15:00
    • 16:00

      Tobo/Örbyhus FF (hemma) Herr


      17:00
    • 17:00

      Tobo/Örbyhus FF P06 (hemma) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning Fotbollsskolan


      18:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 13:30

      Åland United/Jomala IK (hemma) F-03/04/05


      15:30
    • 14:00

      Östhammars SK P06 (borta) P-06/07


      16:00
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:15
    • 18:30

      Strömsbergs IF P04 (borta) P-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam div 5


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor