Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tierps IF

Följ

Tierps IF Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Tierps IF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 11:00

      Ullfors/Månkarbo IF (borta) P-06/07


      12:30
    • 14:00

      Ullfors/Månkarbo IF (hemma) F-03


      16:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      19:15
    • 20:30

      Träning Dam


      21:45
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 3Tor
    • 16:00

      Träning F-06/07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:15
    • 18:00

      Träning Herr


      19:15
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Gamla Upsala SK F04 Svart (borta) F-03


      12:00
    • 10:30

      Träning Dam


      12:00
  • 6Sön
    • 11:00

      Tärnsjö/Östervåla IF F05/06/07 (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Vattholma IF (borta) P-06/07


      13:00
    • 14:00

      Träning F-09/10


      15:00
    • 16:00

      Storvreta IK P06:blå (borta) P-06/07


      18:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P-04/05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-03


      18:00
  • 12Lör
    • 11:00

      UIF Uppsala (borta) Dam


      13:00
    • 12:00

      Tärnsjö/Östervåla IF F03/04 (hemma) F-03


      14:00
  • 13Sön
    • 13:00

      Storvreta IK F04 (hemma) F-03


      15:00
    • 14:00

      Österlövsta FF (hemma) P-06/07


      16:00
    • 16:00

      IFK Mariehamn (hemma) P-04/05


      18:00
    • 16:00

      Storvreta IK (borta) Dam div 5


      18:00
    • 17:00

      Upsala IF 1 (hemma) F-06/07


      19:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:30

      Vaksala SK Gul (borta) F-06/07


      12:30
    • 10:30

      Sunnersta AIF F15 (borta) F-03


      12:30
    • 13:00

      Danmarks IF 2 (hemma) Dam div 5


      15:00
    • 13:00

      Östervåla IF 06/07/08 (borta) P-06/07


      15:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:15
    • 18:00

      Österlövsta FF F04 (borta) F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam div 5


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 22Tis
    • 17:15

      Träning F-09/10


      18:15
      Vegavallen 7 manna plan
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam div 5


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 13:30

      Åland United/Jomala IK (hemma) F-03


      15:30
    • 14:00

      Östhammars SK P06 (borta) P-06/07


      16:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Upsala IF (hemma) F-03


      13:00
    • 14:00

      Östhammars SK P04 (borta) P-04/05


      16:00
    • 15:00

      SK Iron P07 (hemma) P-06/07


      17:00
    • 16:15

      IF VP Uppsala (borta) Dam div 5


      18:15
    • 17:00

      Träning Fotbollsskolan


      18:00
    • 17:00

      Bälinge IF F06 (hemma) F-06/07


      19:00
  • 28Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:15
    • 18:30

      Strömsbergs IF P04 (borta) P-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam div 5


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor