Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tandsbyns FK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Tandsbyns FK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
en bra träning ikväll av u-killarna. bra med folk också 15 st och två målvakter bra jobbat killar
Rapportera
Jävligt roligt. Ganska många från Frösömatchen som var borta men jag är glad ändå p g a att de som var på träningen igår körde som f..n och hade skoj även fast det var en tung förlust i tisdags. Jag hade lite funderingar kring matchen som jag drog. Skall försöka hinna lägga ut det på mail idag.
Idag kör Ulag + de som är lite sugen 1900 i Tandsbyn.
Hör av mig till de som skall vara med mot HLK ikväll efter träningen
HA det
Nej iofs inte, men du skrev U-laget tränar på Torsdag, så jag bara undrade lite :).
Rapportera
Trött och fortfarande besviken. Hoppas verkligen att jag inte är ensam om detta. Inbillar mig också ibland att jag kan skaka av mig en förlust ganska snabbt men vinnarinstinkten finns kvar och det märks tydligt efter en skitförlust mot Frösön. Otroligt usel sömn i natt. Snackar lite mer ikväll och försöker bena ut vad som måste förbättras till nästa match.
För övrigt så tränar vi 1830 i kväll p g a att de flesta vill se C L finalen i kväll på TV
1900 tränar U-laget på torsdag. A spelar mot HLK borta fredag kväll.
Mmm...riktigt tungt som det ALLTD är vid förlust :( Bara bryta ihop och komma igen killar, vi tar igen dom här tappade 3 poängen på fredag mot HLK istället. Ses på träningen ikväll...full av energi! :)
Rapportera
Ingen match i kväll p g a regn. Träning 1630 på söndag. Nytt match datum spikas senare.
Rapportera