Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tortuna SK Herrlaget

Följ

Herrlaget

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tortuna SK
Fotboll
Herrlaget

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 8 maj 2011 Tuna Sports

    jag kan tala med full kompetens att möklinta och dess invånare är mentalt uppkopplade via strikta och kontrollerad linavlings ritualer. Just det möklinta är inte bara en plats det är också en ondskefull intelligent varelse. LYSSNA PÅ MIG NÄR JAG SÄGER!!! det finns bara en utväg "Purification by Fire". För att ta kål på detta monster måste vi attackera dess hjärta, alltså samtliga invånare som håller varelsen i liv med deras eviga hat för allt icke möklintiskt.

    RES EDER ALL TILL KAMP!!!HÄR MED PROKLAMERAR JAG EXTERMINATUS MOT MÖKLINTA!!!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2011 Simonsen

    Åker direkt imorn till möklinta!

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2011 simpa

    jag ställer upp på måndag! :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2011 anger

    kan ej vara med på måndag jobbar då.

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2011 Oscar W

    Det har varit dålig uppslutning hittills men jag hoppas det blir ändring på det! I sommar kommer min klubb Temple of Love iaf köra varje fredag hela sommaren med stor uteservering och grymma artister! Kolla hemsidan http://www.temple-of-love.se/ . Om inte annat gå in och gilla på facebook! Väl mött!

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 maj 2011 Thomas

    OBS lagen ligger nu ute för söndagen & även U laget som möter Romfartuna på måndag. :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 maj 2011 Mattsson

    Tränar inte idag, känner att jag behöver vila fötterna.

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 maj 2011 Thomas

    Fixardag på lördag frivilliga sökes ev kan fixa lite med omklädningsrummet .

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 maj 2011 Brasse

    Jag blir hemma i kväll,har lite lätt feber och är snuvig.För övrigt känns kroppen som en vältränad 20-åring. :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 maj 2011 StenP

    Förbereder lite lättare träning ikväll grabbar, tack för igår. Med en stabil mittbacksinsats av våra eminenta mittbackar gav det stadga till HELA laget. Alla gjorde vad de skulle och några lite mer, nu tuffar tåget vidare mot MIF borta på söndag. Att Medåker vann med 7-0 betyder bara att de är jävligt bra, och det visste vi efter premiärmatchen. Möklinta tappar sällan två på raken hemma så ingen underskattning, tack!

    Rapportera

    Rapportera