Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Timrå IBC A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 26 jan 2009 ????????????????????????????

    dålig sida

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 jan 2009 Trana

    Det är ju satan när du måste mejsla in dig bland nerverna. Det tog väldigt olyckligt iaf.

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 jan 2009 #9

    F_n Trana... Är jag så hård :)
    Och du Peder.... Du har rätt :) :) :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 jan 2009 Kricka

    Noterat

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 jan 2009 Trana

    Yes, jag hasar mig upp med lotteriet.
    Men ryggfan jävlas fortfarande och verkar inte bli mycket bättre häller :( =ingen träning för min del.

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 jan 2009 Kricka

    Tom "Trana" Engman kan du ta med dig lotteriet imorgon så vi kan skicka den vidare. Föresten kan Ni som är intresserade av en eller ett par lotter i lagetta med lite stålars till träningen så kränger vi iväg ett gäng redan då. Går till välbehövda ändamål :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 jan 2009 #68

    Fan Fränsta är på G som dom 2 senaste har dom skakat både Brunflo och Frösön ! :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 jan 2009 #68

    Bra sagt Cricka jag ska komma upp med megafonen dom sista träningarna och skrämma upp grabbarna lite ha ha ha ha ! Kör på nu TIC så vinner vi resten och tar med oss de positivt inför nästa säsong !

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 jan 2009 Kricka

    Tjena! Tänkte bara svara på ett tidigare inlägg från signaturen IC.
    Angående spelartruppen så är jag helt övertygad om att den räcker till,men i takt med att förlusterna kommit har det sakta men säkert blivit osäkerhet och dåligt självförtroende inom laget och på vad vi gör. Man söker fel och litar inte på det spel man skall spela. Angående ledarskapet så har jag som tränare naturligtvis det yttersta och ett stort ansvar för vad och hur vi skall förbereda oss inför matcher. Att det blir lite snack i båset och att man lätt gnäller lite på varann ligger som handen i handsken beroende på resultaten. Vi är många vinnarskallar i laget och jag ser mycket heller att vi verkligen bryr oss och reragerar än att vi bara visar gamnackar och verkar likgiltig inför uppgiften. Till Peder och ´övriga vill jag till sist säga att vi vinner och förlorar som ETT LAG. Denna gång förlorade vi som ETT LAG men i de sista 3 matcherna skall vi banne mig VINNA SOM ETT LAG!!
    Föresten är det jäkligt kul att det verkar vara folk som engagerar och bryr sig om hur det går för oss. Nu ger vi järnet inför fortsättningen!

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 jan 2009 #68

    Mycke bra skrivit Niklas ! Som sagt gnäll i båset hör inte hemma i Tic`s bås ! FÖR FAN KÖR PÅ NU TIC NU TAR VI RESTEN !!!!

    Rapportera

    Rapportera