Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Triangelns IK Seniorlag Dam
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Triangelns IK Seniorlag Dam.
Seniorlag Dam
Följ oss för uppdateringar
Kan inte träna idag :( har känt mig sjuk under dagen så jag vilar idag. Men kommer förmodligen imorgon till kickboxningen! Det hoppas vi på ! ses då allihopa
Rapportera
Hej alla vuxna till tjejerna som ska dela ut pepparkakor på söndag, nu den 5 dec skulle någon av er vilja komma och byta av mig vid 3 tiden så vore jag tacksam. Hör av er :)
Tack på förhand
Catta
Hej Amanda! Jag kan dela ut pepparkakor istället för dig den 19 dec.
// Alice
Klädsel på Pepparkaksutdelningen = vanliga jeans eller andra mörka byxor). Ni kommer att få låna "tomteklädsel".
Amanda, Skicka en fråga tillAlice om hon kan hoppa in i stället för dig den 19/12. Om hon kan så får du stå som reserv till 5 och 12/12.
Åter igen är det någon som har den 5 eller 12 dec som kan byta med mig jag har den 19 dec. för jag är inte hemma då!
Rapportera
Hej undrar bara vad man ska ha på sig på pepparkaksutdelningen??! :/ Har inte riktigt fattat det än.
// Malin.Å
Jag kan inte träna idag eller imorgon, är förkyld :(
Rapportera