Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Storviks IF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Storviks IF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Dagens löpträning genomfördes av:
1 A-lags tränare Herr
1 A-lags spelare Herr
1 Förälder P-94
1 Ledare F-99
3 Spelare P-94
2 Spelare F-95
1 Spelare P-99
1 Spelare F-99
Nästa löpträning Fredag 26/6 kl.10.00 vid skidstugan.
Jag kommer åka utomlands nu 23 Juli och kommer inte komma hem fören 15 augusti så jag kommer inte kunna vara med under den perioden... :/
Rapportera
Såg att det var några inlägg utan namn och en del annat. Vill bara påminna om att sådant tas bort, ni vet själva vilka ni är och vad som menas. Jag också.
Rapportera
Jocke!!
Ring runt och informera om löpträningen till dina lagkompisar.
Undrare?
Vore trevligt om du kunde använda ditt namn i dina inlägg.
Det kommer berättigade frågor inför kommande säsong vad beträffar träningstider och hur laget ser ut. Svaret är det som står på förstasidan. Sidan kommer att anpassas då namn på ledare och spelare har fallit på plats.
RapporteraGe er lite till tåls så ser vi ut att gå mot en intressant säsong.
Se till att vara så bra förberedda ni kan, var och en, så skall styrelse och ledare snart presentera hur vi har förberett oss inför säsongen.