Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Spöland Vännäs IF

Följ

Spöland Vännäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Spöland Vännäs IF
Välj sektion/lag

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
      Vännäs IP
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-09


      21:00
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam Junior


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-09


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:15

      Träningsmatch F06/07 P-08


      12:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-09


      21:00
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:30

      Lycksele IF 07 (borta) P-07


      12:30
    • 11:15

      Morön BK P 05/06 (borta) Herr Junior


      13:15
  • 23Sön
    • 00:00

      Sandviks IK P09 Svart (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Ersmarks IK P12 (hemma) P-12


      02:00
    • 00:00

      HTF P10/11 (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Mariehem SK (P11) Grön2 (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Hörnefors IF P13 mix (borta) P-13


      01:00
    • 10:00

      Sävar IK (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Vindelns IF (hemma) F-09


      11:30
    • 11:00

      Ersmarks IK 9M (borta) Pojkar Div 3


      13:00
    • 12:00

      Sandåkerns SK P13 Röd (hemma) P-13


      13:30
    • 13:00

      Sävar IK P12 2 (borta) P-12


      15:00
    • 17:00

      Betsele IF 07 (borta) F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Sandviks IK P08 (borta) P-08


      19:30
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-09


      21:00
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
    • 10:00

      Umedalens IF P13 (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:45

      Röbäcks IF (borta) P-10


      13:00
    • 12:30

      Umedalens IF P09 Svart (borta) P-09


      14:30
    • 13:00

      Avslutning F-05/06 IB


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Mariehem SK (F07) (hemma) F-06/07


      02:00
    • 00:00

      Sandviks IK P-07 Svart (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Svart (hemma) P-12


      02:00
    • 00:00

      Täfteå IK P12 Vit (hemma) P-12


      02:00
    • 00:00

      Gimonäs Umeå IF P2011 Sofiehem/Ålidhem (hemma) P-11


      02:00
    • 11:30

      Sandåkerns SK F09 (borta) F-09


      12:30
    • 13:00

      Umedalens IF (borta) Herr Junior


      15:00
    • 13:00

      Ersboda SK P13 Röd (hemma) P-13


      14:30
    • 16:15

      Lycksele IF P 11 (borta) P-11


      18:15
    • 16:30

      IFK Umeå p08 Lag 2 (borta) P-08


      18:30
    • 18:00

      Ersmarks IK (hemma) Dam Junior


      20:00
    • 18:00

      Sandviks IK P-07 Gul (borta) Pojkar Div 3


      20:00
  • 31Mån
    v.22