Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skuttunge SK Damer
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Skuttunge SK Damer.
Damer
Följ oss för uppdateringar
hej! jag hoppar över träningen ikväll, känner mig fortfarande lite rasslig...
Rapportera
Jag kommer inte på träningen i dag och inte heller på dom träningar som finns en vecka fram! Jag kommer kanske kommer på träningen den 24.
Rapportera
Hej! Fr.o. m idag kommer jag inte vara med något pga resa till alperna. Är hemma återigen lördagkväll. Så vi får se om jag orkar träna på söndagen den 24 (förhoppningsvis kommer jag!)
Rapportera
Hej, Jag tränar inte ikväll, pga ljumsken :/
Ska åka bort på söndag och kommer hem torsdag, så jag kan inte träna Söndag, Månda och Torsdag.
Hade de så bra allihopa och Lycka till i helgen :)
hej ! jag kan inte komma på träningen ikväll, har konfirmation.
Rapportera
Hejsan jag kan inte komma på träningen imorrn (alla hjärtansdag), jobbar då. sen kommer jag att åka bort på fredag och är borta en hel vecka! Så mig kommer ni inte se mycket utav nu på sena tider! men ha det så bra iaf. :)
Rapportera
Östhammars cupen.
Samling 07:45 på Gränby stormarknads parkering vid huvudingången.
Kallade spelare är Malin.E, Malin.S, Rebecca, Sanna, Tessan, Besse, Foppa, Malin.P, Emelie.H, Emma.K.
jag kommer inte på tränigen i morgon! och jag kan inte vara med på matchen på söndag, är i fjällen under sprotlovet..
Rapportera
Hej
RapporteraJag kan inte träna idag. Är det någon träning i helgen för dem som inte matchar?