Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skuttunge SK Damer

Följ

Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 26 apr 2009 Camilla

    Hej! Jag kan ev bara träna en stund imorgon, månd, eftersom den börjar så sent. Sen kan jag inte på tisdag, men på onsdag. /Camilla

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 apr 2009 Malin E

    hej allihopa!
    imorgon så är det ju v18 och det innebär att damlaget har ansvar för att det är rent och fint runt movallen och på vägen till gärdet. det betyder att vi efter våra träningar tar en extra vända runt movallen och plockar upp allt skräp vi ser och ser till att det ser rent och fint ut!
    vi hjälps alla åt att komma ihåg detta då jag inte kan komma på måndags och tisdags träningen och piska på er.

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2009 Linnea

    Hej! Malin P och jag ska beställa väskorna på torsdag så alla som vill ha en ny väska måste anmäla sig till mig eller Malin eller här i gästboken. Det gäller även er som anmälde intresse på träningslägret! Väskorna kommer att kosta runt 250:-. Senast onsdag vill vi ha anmälningarna.

    Sanna det var en otäck smäll du fick hoppas att det gick bättre än vad det såg ut.

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2009 Julia

    Malin E, om jag får din mail så kan jag maila in ssktipsen idag :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2009 Sanna

    Nu ni tjejer, nu tar vi dom

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 apr 2009 Amanda

    Hello girls! Idag ska vi spela så där bra som vi vet att vi kan. Jag hoppas att det är någon mer än jag som är taggad? Det är rätt inställning från början. Så på vägen dit får alla poppa musik så vi blir riktigt pepp. Idag ska vi visa vad vi går för tjejer :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 24 apr 2009 Julia Haraldson

    Lycka till på matchen imorn :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 23 apr 2009 Emma K

    Hej! ville bara säga lycka till på lördag!! jag hoppas på att få läsa om bra spel och vinst här på hemsidan!

    Rapportera

    Rapportera

  • 23 apr 2009 madde

    Hej! jag kan va med på matchen ihelgen:)

    Rapportera

    Rapportera

  • 22 apr 2009 Madde

    Hej! Kan inte komma på träningen ikväll.

    Rapportera

    Rapportera