Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:00

      Flodala Cup P-16


      14:00
    • 09:30

      Träning F-16/17


      10:45
    • 10:00

      Byttorps IF (hemma) F-12/13


      11:15
    • 10:00

      Brämhults IK Vit (hemma) P-13


      12:00
    • 10:30

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) F-09


      12:30
    • 11:30

      Kinna IF Blå (hemma) F-12/13


      12:45
    • 11:30

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-12


      13:30
    • 14:30

      Bollkallar P-13


      17:00
    • 15:00

      Åsa IF (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 18:00

      Gruppaktivitet Seniorlag Herrar


      21:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Ubbhult/Hällingsjö (borta) F-14/15


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Örby F-14/15


      13:00
    • 11:00

      IF Elfsborg Gul (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      IFK Örby (hemma) F-14/15


      13:00
    • 12:00

      Dalstorps IF (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Bergdalens IK (hemma) F-14/15


      14:00
    • 13:00

      Lidköpings FK (borta) U19


      15:00
    • 13:00

      Sätila SK (borta) F-11


      15:00
    • 14:00

      Flodala Cup P-15


      18:00
    • 14:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Träning Fotbollsskolan


      16:00
    • 17:00

      Byttorps IF (9:9) (hemma) F-09


      19:00
    • 18:15

      Hyssna IF (borta) P-14


      20:15
  • 6Mån
    v.19
    • 17:25

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Dalstorps IF (borta) P-14


      20:15
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Hestrafors IF U2 (hemma) Seniorlag Herrar


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      19:00
    • 17:00

      Föräldramöte - Ledarsituationen P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 17:30

      Föräldrar/spelar möte P-10


      18:55
    • 18:30

      Bergdalens IK (hemma) U19


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 9Tor
    • 07:00

      Cup Halmstad (borta) P-09


      19:00
    • 09:10

      Skedalaheds Cup Halmstad F-11


      15:00
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 13:00

      Vinbergs IF (borta) Seniorlag Herrar


      14:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Göteborg Cup (F2012/13) F-12/13


      00:00
  • 10Fre
    • Heldag

      Göteborg Cup (F2012/13) F-12/13

  • 11Lör
    • Heldag

      Göteborg Cup (F2012/13) F-12/13

    • 11:00

      IF Elfsborg (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Bergdalens IK Svart (borta) P-13


      13:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Göteborg Cup (F2012/13) F-12/13


      12:00
    • 09:00

      Sammandrag f16/17 F-16/17


      13:15
    • 09:00

      Sammandrag omg. 1 P-16


      14:00
    • 10:00

      IFK Örby (borta) F-16/17


      12:00
    • 11:00

      Fritsla IF (borta) Seniorlag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Borgstena IF (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Fristads GoIF Grön (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Domare 7-manna P-08


      13:00
    • 11:15

      Hestrafors IF (hemma) F-16/17


      13:15
    • 14:00

      Sjömarken/Sandared Grön (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      Fritsla IF (borta) P-14


      17:00
    • 15:00

      Träning Fotbollsskolan


      16:00
    • 16:00

      Sätila SK (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      Fritsla IF (9:9) (borta) F-09


      19:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:25

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Alingsås KIK Blåvit (hemma) F-11


      20:30
    • 18:30

      Domare 9-manna F11 P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Hässleholmen BK (borta) P-08


      19:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Borås GIF (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Domare P-12/13 P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      IFK Örby (borta) F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 17Fre
    • 18:30

      Gerdskens BK Gul (borta) P-12


      20:30
  • 18Lör
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Kronängs IF 13/14 (hemma) F-12/13


      12:00
    • 11:30

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) F-12/13


      13:30
    • 15:00

      Stafsinge IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Vårgårda IK Vit (borta) F-09


      18:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Mariedals IK Blå (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Dalstorps IF (hemma) P-14


      13:00
    • 12:00

      Rävlanda AIS (hemma) F-11


      14:00
    • 12:00

      Domare 9-manna F11 P-08


      14:00
    • 15:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Svenljunga IK Röd (borta) P-14


      17:00
    • 15:00

      Träning Fotbollsskolan


      16:00
    • 15:30

      Träningsmatch mot Kinna IF F-16/17


      16:30
    • 16:00

      Sätila/Hyssna/Hällingsjö/Ubbhult (hemma) F-09


      18:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Rydboholms SK (borta) P-11


      19:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Länghems IF (borta) P-12


      20:00
    • 18:30

      Sandareds IF (hemma) F-12/13


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 24Fre
    • 18:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-13


      20:30
    • 18:30

      Domare 7-manna P-08


      20:00
    • 19:00

      Galtabäcks BK (borta) Seniorlag Herrar


      20:00
  • 25Lör
    • Heldag

      Klassfotboll P-11

    • Heldag

      Klassfotboll P-14

    • Heldag

      Klassfotboll P-16

    • Heldag

      Domare Klassfotbollen P-09

    • 12:30

      Domare klassfotbollen P-10


      15:30
  • 26Sön
    • 10:00

      Hestrafors IF Röd (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Hestrafors IF Vit (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Domare P-12 och P-14 P-09


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag Örby P-15


      14:00
    • 10:00

      Sammandrag Svenljunga F-14/15


      12:30
    • 11:00

      Mariedals IK Blå (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Domare 9-manna P11 P-08


      13:00
    • 12:30

      Melleruds IF (hemma) U19


      14:30
    • 13:45

      Sammandrag Hajom P-15


      18:00
    • 14:00

      IFK Örby (borta) F-12/13


      16:00
    • 14:00

      Herrljunga/Frisco Vit (borta) F-11


      16:00
    • 15:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F-09


      17:00
    • 15:00

      Träning Fotbollsskolan


      16:00
    • 16:00

      IFK Örby/TÄFF (hemma) P-10


      18:00
    • 17:00

      Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (9:9) (hemma) P-09


      19:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:25

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Kinna IF Blå (borta) P-14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Bollebygds SK (borta) F-09


      21:00
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Match Sandared hemma U19


      20:45
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Gällstads FK (borta) P-12


      20:00
    • 18:30

      Tranemo IF (borta) P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 31Fre