Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
    • 19:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (hemma) U19


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 11:00

      Alingsås KIK Blå (borta) F-09


      13:00
    • 13:00

      Västra Mark (borta) P-11


      15:00
    • 17:00

      Herrljunga/Frisco Röd (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      Herrljunga/Frisco Röd (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Sandareds IF (hemma) F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Horred/Kung Karl (borta) P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Kinna IF (borta) F-12/13


      20:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 11:00

      Brämhults IK (hemma) F-12/13


      13:00
    • 11:00

      Kinna IF Blå (borta) P-12/13


      13:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Kinna IF (hemma) P-12/13


      12:00
    • 10:30

      IF Elfsborg (hemma) P-09


      12:30
    • 10:30

      IF Elfsborg (hemma) P-08


      12:30
    • 11:20

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-09


      13:20
    • 12:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-11


      13:45
    • 12:30

      Kinna IF (hemma) F-09


      14:30
    • 14:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-06/07


      16:30
    • 15:00

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      FC Trollhättan (hemma) U19


      19:00
    • 17:00

      Fritsla IF (borta) P-10


      19:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
      Vävarevallen B-Plan, Skene
      Anteckning: Ta med egen vattenflaska. Kom ombytta.
      Vi följer rekommendationerna kring Covid-19.
    • 18:00

      IF Olsfors (borta) P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
    • 19:00

      Rävlanda AIS (hemma) U19


      21:00
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning Seniorlag Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:30

      Sjömarkens IF (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Sjömarkens IF (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) F-12/13


      12:00
    • 11:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Gerdskens BK (borta) P-08


      13:00
  • 20Sön
    • 10:00

      IFK Öxnevalla Vit (hemma) F-12/13


      12:00
    • 10:00

      Sätila SK (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Fritsla IF (hemma) P-12/13


      13:00
    • 12:00

      Fristads GoIF (borta) F-09


      14:00
    • 14:00

      Rävlanda AIS (borta) P-12/13


      16:00
    • 17:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-10


      18:40
    • 17:00

      Kinna IF (hemma) F-10/11


      18:15
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Kinna IF (borta) P-08


      19:30
    • 18:30

      Rävlanda AIS (borta) F-10/11


      19:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 18:00

      Bollkalle a-lagsmatch P-10


      21:00
    • 18:00

      Bollkalle a-lagsmatch P-11


      21:00
    • 19:00

      KF Velebit (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:30

      Brämhults IK (hemma) F-12/13


      12:30
    • 14:30

      Tranemo IF (hemma) P-06/07


      16:30
    • 14:50

      Ulricehamns IFK Vit (borta) P-09


      16:50
    • 15:00

      Borås AIK Blå (hemma) P-08


      17:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
    • 17:30

      Bollkallar F-09


      21:00
    • 18:00

      Hestrafors IF (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
    • 18:00

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:30

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-09


      20:30
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:30