Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skene IF
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 11:00

      Kinna IF , Pojkar, Div 13 2019 (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Match mot Örby PF-14


      12:00
    • 14:00

      Träning Parafotboll Ungdom


      15:00
    • 15:00

      Match mot Svansjö P-11


      16:00
    • 15:00

      Bergdalens IK (hemma) P-06/07


      17:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 7Ons
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 16:00

      Stenungsunds IF (hemma) U17


      18:00
  • 11Sön
    • 12:00

      Wilhelm fribergs minnescup P-11


      19:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
  • 12Mån
    v.42
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:45

      Föräldramöte inkl. spelare P-09


      20:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 14:00

      Vänersborgs FK (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Rävlanda AIS (borta) P-08


      15:30
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.43
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 21Ons
    • 19:30

      FC Trollhättan (borta) U17


      21:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 12:30

      Öiscupen (borta) P-09


      19:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.44
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
      Gymnasiet Konstgräs
      Samlingstid: 17:25
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:30

      IFK Örby (borta) P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 30Fre
  • 31Lör