Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skellefteå IBK P-Utveckling
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Skellefteå IBK P-Utveckling.
P-Utveckling
Följ oss för uppdateringar
Sista dag för att lägga in beställningar är idag! Så se till att alla beställningar i katalog bli inlagda ikväll.
Om ni behöver mer tid på er så hör av er till mig på 070-3556663, så kan vi avvakta med att slutföra vår försäljning. Annars skickas den imorgon.
/Anna, Nina och Lina.
| Träning | 3 nov, 20:15 |
| Träning | 6 nov, 20:15 |
| IBF Dalen/IBS Dalen (borta) | 8 nov, 14:30 |
| IBF Dalen/IBS Dalen (borta) | 9 nov, 13:30 |
| Träning | 10 nov, 20:15 |
Om alla som beställt gjort det via webben måste man göra nåt då?
RapporteraRapportera
Då är allt klart och du behöver inte göra något mer.
RapporteraRapportera
Har det kommit någon tid för leverans av grejerna än?
RapporteraRapportera
Vi hoppas få leveransen i början av veckan. Med lite tur redan på måndag. Vi hör av oss så snart vi vet mer!
RapporteraRapportera
Nu har leveransen från Newbody kommit. Hämtning av lådorna sker utanför Eddahallen ikväll i samband med killarnas träning. Vi kommer stå på parkeringen med en släp från kl 21. Toppen om alla kan komma förbi och hämta sina lådor då.
Rapportera/Anna & Lina
Rapportera
Fasen jag missade helt detta igår 🙈 Kan man åka och hämta detta ikväll?
RapporteraRapportera
Ingen fara, det var kort varsel igår. Vi kommer till träningen igen på torsdag med resterande lådor. Går att lösa till träningen imorgon onsdag också om det passar bättre. Hör av dig till mig isf.
RapporteraRapportera
Låter fint, torsdag passar bra 😃
RapporteraRapportera