Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:30

      Träning F18


      11:30
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
  • 4Mån
    v.1
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:15
    • 18:00

      Träning F18


      19:15
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 15:00

      Skuru IK (borta) A-lag


      17:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:15
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:15
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 15:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F18


      16:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
  • 11Mån
    v.2
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:45

      Träning F14


      17:45
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:45

      Torka på A-lagsmatch F16


      20:30
    • 19:00

      Skövde HF (hemma) A-lag


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:15
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
      Skara Idrottshall A-hallen
    • 17:00

      Träning F16


      18:15
    • 17:30

      Träning F18


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Skövde HF Röd (hemma) F10


      11:00
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:30

      Träning F18


      11:30
    • 11:00

      Skövde HF Vit (hemma) F10


      13:00
    • 15:00

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F14


      17:00
    • 17:00

      Falköpings AIK HK (hemma) F14


      19:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Falköpings AIK HK (hemma) F12


      11:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:00

      Falköpings AIK HK (borta) F12


      12:00
    • 11:00

      Skara HF VIT (hemma) F12


      13:00
    • 12:10

      HK Lidköping 2 (borta) F11


      14:10
    • 12:30

      IF Hallby HK (hemma) F11


      14:30
    • 12:30

      Domare F11 F14


      15:30
    • 14:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F13


      16:00
    • 14:30

      IF HV Tidaholm (hemma) F11


      16:30
    • 15:30

      VästeråsIrsta HF (borta) A-lag


      17:30
    • 15:30

      Mölndals HF/Redbergslids IK (borta) F18


      17:30
    • 16:00

      IFK Bankeryd (hemma) F13


      18:00
  • 18Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:45

      Träning F14


      17:45
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:15
    • 18:00

      Träning F18


      19:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:15
    • 17:30

      Träning F18


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Kungälvs HK (hemma) A-lag


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Skövde HF Röd (borta) F13


      11:00
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      Tibro HK (hemma) F13


      12:00
    • 10:30

      Skövde HF Svart (borta) F12


      12:30
    • 10:30

      Träning F18


      11:00
    • 10:40

      Skövde HF Vit (borta) F12


      12:40
    • 11:50

      HK Lidköping 1 (borta) F12


      13:50
    • 12:00

      IF Hallby HK 2 (borta) F12


      14:00
    • 13:00

      IK Cyrus (hemma) F18


      15:00
    • 16:00

      HK Guldkroken Hjo (borta) F10


      18:00
    • 17:00

      HK Country T Röd (borta) F10


      19:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:00

      KFUM Trollhättan (hemma) F11


      12:00
    • 10:00

      Domare F11 F14


      13:00
    • 10:45

      Skövde HF F13 (borta) F14


      12:45
    • 12:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F14


      14:00
    • 12:00

      IFK Karlsborg (hemma) F11


      14:00
    • 14:00

      Tibro HK (hemma) F14


      16:00
    • 14:40

      Falköpings AIK HK Röd (borta) F11


      16:40
    • 15:40

      HK Country Svart (borta) F11


      17:40
    • 16:00

      IF Hallby HK 2 (hemma) F14


      18:00
  • 25Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F18


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:00
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F18


      18:45
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 19:00

      Boden Handboll IF (borta) A-lag


      21:00
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:30

      Tibro HK (hemma) F18


      12:30
    • 10:30

      Träning F18


      11:00
    • 11:00

      Skövde HF Röd (borta) F14


      13:00
    • 12:10

      HK Lidköping (borta) F14


      14:10
    • 13:15

      IF Hellton Karlstad (hemma) F18


      15:15
  • 31Sön
    • 09:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F10


      11:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:15

      IFK Bankeryd (borta) F14


      12:15
    • 11:00

      HK Country T Svart (hemma) F10


      13:00