Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.49
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:30

      Träning F18


      11:30
    • 11:15

      Borås HK 84 (borta) F11


      13:15
    • 12:30

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F11


      14:30
    • 16:00

      Mölndals HF/Redbergslids IK (hemma) F18


      18:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Skövde HF Vit (borta) F12


      11:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:00

      HK Lidköping 2 (hemma) F12


      12:00
    • 10:00

      IFK Karlsborg (hemma) F11


      12:00
    • 14:00

      Tibro HK (borta) F12


      16:00
  • 7Mån
    v.50
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 10Tor
    • 00:00

      Forshaga HK (borta) U-lag Damer


      02:00
    • 00:00

      Skåre HK (borta) U-lag Damer


      02:00
    • 00:00

      IF Hellton Karlstad (borta) F18


      02:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
  • 12Lör
    • 10:00

      HK Country Röd (borta) F11


      12:00
    • 10:00

      Träning F14


      12:00
    • 10:30

      Träning F18


      11:30
    • 11:00

      Skövde HF Röd (borta) F11


      13:00
    • 12:15

      HK Country T Röd (borta) F10


      14:15
    • 13:30

      HK Guldkroken Hjo (borta) F10


      15:30
    • 14:00

      IF Hellton U (hemma) U-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Skövde HF Röd (borta) F10


      16:00
    • 14:35

      Skövde HF Vit (borta) F11


      16:35
    • 15:00

      Skövde HF Vit (hemma) F10


      17:00
    • 16:00

      IFK Bankeryd (borta) F11


      18:00
    • 17:45

      Kungälvs HK (borta) A-lag


      19:45
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:30
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F12


      12:00
    • 11:00

      Träning F14


      12:00
    • 12:00

      Skövde HF Röd (hemma) F12


      14:00
    • 14:00

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F12


      16:00
  • 14Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 16Ons
    • Heldag

      Träning F12

    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:30

      Träning F18


      11:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 11:00

      Träning F14


      12:00
    • 16:00

      Skåre HK (hemma) F18


      18:00
  • 21Mån
    v.52
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:30

      Träning F18


      11:30
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
  • 28Mån
    v.53
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:15
    • 18:00

      Träning F18


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 29Tis
    • 12:00

      Bemanning A-lagsmatch F11


      16:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Skuru IK (hemma) A-lag


      21:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning F16


      19:15
    • 18:00

      Träning F18


      19:30
  • 31Tor