Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.39
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      12:00
    • 11:00

      Usm helg F16


      00:00
    • 14:00

      Tibro HK (borta) F16


      16:00
    • 16:30

      Vintrosa IS (hemma) F16


      18:30
    • 17:30

      HB 78 Jönköping (borta) U/J lag Damer


      19:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Usm helg F16


      17:00
    • 09:00

      HK Ankaret (hemma) F16


      11:00
    • 11:30

      IK Sävehof 2 (borta) F16


      13:30
    • 11:40

      IK Sävehof 1 (borta) U/J lag Damer


      13:40
    • 15:00

      IFK Karlsborg F13 (borta) F13


      17:00
  • 3Mån
    v.40
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 18:00

      Träning U/J lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Domarutb F16


      21:00
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F9


      18:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 19:00

      Kungälvs HK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U/J lag Damer


      21:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:15

      Träning F11


      19:30
  • 8Lör
    • 08:15

      Försäsongs cup F10


      16:30
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      12:00
    • 12:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F13


      14:00
    • 12:00

      Träning F8


      13:00
    • 14:00

      IFK Bankeryd blå F15 (hemma) F16


      16:00
    • 15:00

      Höörs HK H 65 (borta) A-lag


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F14


      14:00
    • 13:00

      IF Hellton Karlstad Röd (hemma) F14


      15:00
    • 14:00

      IF Hellton Karlstad (hemma) U/J lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Falköpings AIK HK (borta) F12


      16:00
    • 15:00

      HK Country T Svart (borta) F12


      17:00
  • 10Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 18:30

      Träning U/J lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F11


      20:30
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 18:00

      Träning U/J lag Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F9


      18:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U/J lag Damer


      21:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:15

      Träning F11


      19:30
    • 19:20

      HK Lidköping 2 (borta) F13


      21:20
  • 15Lör
    • 08:00

      USM F14


      00:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      12:00
    • 10:00

      HK Country F15 (borta) F16


      12:00
    • 10:15

      HK Lidköping 1 (borta) F11


      12:15
    • 10:15

      HK Lidköping 1 (borta) F10


      12:15
    • 11:10

      HK Country Röd (borta) F11


      13:10
    • 11:10

      HK Country Röd (borta) F10


      13:10
    • 11:30

      IF HV Tidaholm 2 (borta) F11


      13:30
    • 11:30

      IF HV Tidaholm 2 (borta) F10


      13:30
    • 12:00

      Träning F8


      13:00
    • 12:30

      HK Country Svart (hemma) F11


      14:30
    • 12:30

      HK Country Svart (hemma) F10


      14:30
    • 13:00

      HK Guldkroken (hemma) F11


      15:00
    • 16:00

      Skövde HF (hemma) A-lag


      18:00
    • 16:00

      Tibro HK (borta) U/J lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Vårgårda IK (hemma) F11


      18:00
    • 18:00

      Skara HF - Skövde HF F13


      13:00
  • 16Sön
    • 00:00

      USM F14


      19:00
    • 00:00

      Vakant plats (borta) U/J lag Damer


      02:00
    • 10:15

      HK Lidköping 2 (borta) F11


      12:15
    • 11:25

      Skövde HF Röd (hemma) F11


      13:25
    • 13:30

      Vetlanda/Sävsjö (hemma) F16


      15:30
  • 17Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 18:30

      Träning U/J lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F11


      20:30
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 18:00

      Träning U/J lag Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F9


      18:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 19:00

      Kungälvs HK (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U/J lag Damer


      21:30
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning U/J lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      HK Country Röd (hemma) F14


      20:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:15

      Träning F11


      19:30
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      12:00
    • 12:00

      Träning F8


      13:00
    • 14:00

      Eksjö BK (borta) F16


      16:00
  • 23Sön
    • 10:00

      HK Country Svart (borta) F11


      12:00
    • 11:00

      Önnereds HK 1 (hemma) U/J lag Damer


      13:00
    • 11:20

      HK Lidköping 1 (hemma) F11


      13:20
    • 13:00

      IF Hallby HK Vit (hemma) F12


      15:00
    • 16:00

      HK Lidköping 2 (hemma) F12


      18:00
  • 24Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 18:30

      Träning U/J lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F11


      20:30
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F11


      18:00
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 18:00

      Träning U/J lag Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F9


      18:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 19:45

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U/J lag Damer


      21:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 18:15

      Träning F11


      19:30
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning A-lag


      12:00
    • 10:00

      Skövde HF Svart (hemma) F13


      12:00
    • 11:00

      Tibro HK (borta) F16


      13:00
    • 12:00

      HK Lidköping 1 (borta) F14


      14:00
    • 12:00

      Träning F8


      13:00
    • 13:10

      IF Hellton Karlstad Vit (hemma) F14


      15:10
  • 30Sön
    • 09:00

      HK Country Svart (hemma) F11


      11:00
    • 09:00

      HK Country Svart (hemma) F10


      11:00
    • 10:00

      HF Somby Skövde (hemma) U/J lag Damer


      12:00
    • 11:25

      HK Lidköping 3 (borta) F11


      13:25
    • 11:25

      HK Lidköping 3 (borta) F10


      13:25
    • 12:00

      HK Guldkroken (hemma) F11


      14:00
    • 12:00

      HK Guldkroken (hemma) F10


      14:00
    • 12:35

      HK Lidköping 1 (borta) F11


      14:35
    • 12:35

      HK Lidköping 1 (borta) F10


      14:35
    • 14:00

      Tibro HK (hemma) F11


      16:00
    • 14:35

      Torslanda HK (borta) U/J lag Damer


      16:35
    • 17:00

      HK Guldkroken (hemma) F11


      19:00
  • 31Mån
    v.44
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 18:30

      Träning U/J lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F11


      20:30