Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skara FC
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Träning Herr senior


      11:30
    • 11:00

      Lidköpings FK (borta) U15P


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariestad (borta) U17P


      13:00
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:00

      Träning P2016


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte F16 F2016


      18:00
    • 17:00

      Träning F2015


      18:30
    • 17:20

      Träning U14F


      19:00
    • 18:15

      Match Serispel P2014


      18:20
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2013


      20:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning U15P


      18:00
    • 17:00

      Träning F2012


      18:30
    • 17:00

      Träning U17P


      18:30
    • 17:00

      Träning U13F


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 17:30

      Träning F2013


      19:00
    • 18:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) F2013


      20:00
    • 18:20

      Träning U14F


      20:00
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
  • 3Fre
    • 18:00

      Sils IF (borta) F2013


      20:00
    • 19:00

      IFK Mariestad (hemma) Herr senior


      21:00
    • 19:00

      Bollkalle till A laget U13P


      20:30
  • 4Lör
    • 09:00

      Sammandrag 1 Mellby P2015


      14:00
    • 10:00

      IK Oddevold (borta) U15P


      12:00
    • 10:00

      Skövde AIK Röd (borta) U13P


      12:00
    • 10:00

      Träning Bokning Arenahuset


      11:00
    • 10:00

      Träning PF2017


      11:00
    • 10:00

      Skövde AIK Vit (borta) P2012


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag 1 Källby P2015


      13:00
    • 10:00

      Skara FC vit - Skövde AIK vit/röd P2014


      12:00
    • 10:00

      Domare för P14 U13P


      11:30
    • 11:00

      IFK Hjo (hemma) F2014


      12:00
    • 12:00

      Falköpings FK (borta) U14P


      14:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P2013


      14:15
    • 13:30

      Falköpings FK Röd (hemma) P2012


      15:30
    • 13:30

      Döma 7-manna U15P


      14:30
    • 16:00

      Byttorps IF (hemma) U14P


      18:00
  • 5Sön
    • 09:15

      Poolspel skara fc lag blå F2015


      13:00
    • 09:40

      Poolspel Skara fc lag vit F2015


      14:30
    • 10:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P2013


      11:15
    • 10:00

      Döma P13 U14P


      11:30
    • 11:00

      Skövde KIK Svart/Blå (hemma) F2013


      13:00
    • 11:00

      Alingsås KIK Vit (hemma) U14F


      13:00
    • 12:00

      Falköpings FK (borta) P2013


      13:15
    • 12:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) U17P


      14:00
    • 12:00

      Träning PF2018


      13:00
    • 13:00

      Götene IF (borta) U13P


      15:00
    • 16:00

      Mariestads BK Blå (hemma) U13P


      18:00
    • 16:30

      Elmer-Fåglum/Främmestad (borta) F2014


      17:30
    • 16:30

      Träning P2015


      18:00
    • 18:00

      Träning U17P


      19:30
  • 6Mån
    v.19
    • 16:50

      Träning U14F


      18:30
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:00

      Träning F2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F2015


      18:30
    • 17:00

      Träning U13F


      18:30
    • 17:30

      Träning P2016


      19:00
    • 17:30

      Träning F2016


      18:30
    • 18:00

      Kållandsö GoIF (hemma) P2012


      20:00
    • 18:00

      Träning Herr senior


      19:30
    • 18:00

      Döma 7-manna U15P


      19:00
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2013


      20:00
    • 18:30

      Träning F2013


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 18:30

      P13 Teori Domare Bokning Arenahuset


      19:15
    • 19:00

      IFK Falköping FF (borta) U15P


      21:00
    • 19:15

      IFK Mariestad (borta) U17P


      21:15
    • 19:15

      IFK Mariestad (borta) Herr senior


      21:15
    • 19:30

      Träning U17P


      21:00
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning U15P


      18:00
    • 17:00

      Träning F2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 18:00

      Råda BK Grön (hemma) U13F


      20:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:00

      Träning F2015


      18:30
    • 17:20

      Träning U14F


      19:00
    • 17:30

      Träning P2016


      19:00
    • 17:30

      Träning U13F


      19:00
    • 17:30

      Träning F2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P2015


      19:30
    • 18:30

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) U14P


      20:30
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Moholms SK Gul (borta) F2013


      20:30
    • 18:30

      Träning P2013


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr senior


      20:30
  • 9Tor
    • 10:00

      Träning Herr senior


      11:30
    • 10:00

      Träning U15P


      11:30
    • 12:00

      Träning P2014


      13:30
    • 17:00

      Träning F2012


      18:30
    • 17:00

      Träning U17P


      18:30
    • 17:00

      Träning U13F


      18:30
    • 18:20

      Träning U14F


      20:00
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
  • 10Fre
    • 18:30

      Sils IF (borta) U17P


      20:30
    • 19:00

      IFK Mariestad Vit (hemma) U15P


      21:00
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 09:30

      Poolspel P2016


      13:30
    • 09:45

      Matchsamling U13P Bokning Arenahuset


      10:15
    • 10:00

      Våmbs IF Vit (hemma) P2013


      11:15
    • 10:00

      Döma P13 U14P


      11:00
    • 10:00

      Träning PF2018


      11:00
    • 10:40

      Döma P2016 P2013


      13:15
    • 11:00

      Råda BK Vit (hemma) U13P


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK (hemma) F2013


      13:00
    • 11:00

      Falköpings KIK Röd (hemma) U14F


      13:00
    • 13:00

      IF Karlstad Fotbollutveckling (borta) Herr senior


      15:00
    • 13:00

      Råda BK Vit (hemma) P2012


      15:00
    • 13:00

      Döma 7-manna U15P


      14:00
    • 13:40

      Döma F16 F2013


      18:00
    • 14:00

      Sammandrag F2016


      18:00
    • 15:00

      Götene IF (borta) U15P


      17:00
    • 15:00

      Hörnebo SK (borta) F2014


      16:00
    • 15:30

      Råda BK Grön (borta) F2012


      17:30
    • 16:30

      Träning P2015


      18:00
    • 17:00

      Tidaholm vit- Skara fc vit P2014


      19:00
    • 17:00

      Domare för P14 U13P


      18:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) U13F


      20:00
    • 18:00

      Träning U17P


      19:30
    • 18:00

      Domare U15F


      19:00
    • 18:30

      Råda BK Svart (borta) P2012


      20:30
  • 13Mån
    v.20
    • 16:45

      Träning F2012


      18:00
    • 16:50

      Träning U14F


      18:30
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:00

      Träning F2015


      18:30
    • 17:00

      Träning U13F


      18:30
    • 17:30

      Träning P2016


      19:00
    • 17:30

      Träning F2016


      18:30
    • 18:00

      Träning U17P


      19:30
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2013


      20:00
    • 18:30

      Träning F2013


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning U15P


      18:00
    • 16:45

      Träning F2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 17:45

      Träning Herr senior


      19:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF (hemma) U17P


      21:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF (hemma) Herr senior


      21:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:00

      Träning F2015


      18:30
    • 17:20

      Träning U14F


      19:00
    • 17:30

      Träning P2016


      19:00
    • 17:30

      Träning U13F


      19:00
    • 17:30

      Träning F2016


      18:30
    • 18:00

      Träning U17P


      19:30
    • 18:00

      Träning P2015


      19:30
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2013


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning U15P


      18:00
    • 17:00

      Träning F2012


      18:30
      Skara Fotbolls Club
      Övrig platsinfo: Plan E
    • 17:00

      Träning U13F


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 18:20

      Träning U14F


      20:00
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning F2013


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:00

      Råda BK (hemma) U17P


      21:00
  • 17Fre
    • 14:00

      Förberedande U17P


      16:00
    • 16:00

      Träning U15P


      17:15
    • 18:30

      Töreboda IK Röd (borta) P2013


      20:30
    • 19:00

      IFK Falköping FF Vit (borta) U13P


      21:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Klassfotboll U14P

    • Heldag

      Klassfotboll F2012

    • 08:00

      Klassfotbollen 2024 U15P


      16:00
    • 08:00

      Klassfotboll P2013


      15:00
    • 08:00

      Klassfotboll Bokning Arenahuset


      17:00
    • 08:30

      Klassfotboll föreningsarbete pass 1 U13F


      11:30
    • 09:00

      Arbete Klassfotbollen U14F


      16:00
    • 09:00

      Vakter U17P


      13:00
    • 10:00

      Träning PF2017


      11:00
    • 10:00

      Träning Herr senior


      11:30
    • 10:00

      Domare U17P


      16:00
    • 11:30

      Klassfotboll föreningsarbete pass 2 U13F


      14:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Råda BK Röd (borta) U13P


      11:30
    • 10:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) F2013


      12:00
    • 10:00

      Fröjereds IF (hemma) F2014


      11:00
    • 10:00

      Träning PF2018


      11:00
    • 10:00

      Skara FC vit - Floby/Grolanda IF vit P2014


      12:00
    • 10:00

      Domare för P14 U13P


      11:30
    • 11:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) U14P


      13:00
    • 11:30

      Tibro AIK FK Gul (hemma) P2013


      12:45
    • 11:30

      Döma P13 U14P


      13:00
    • 12:00

      Råda BK Gul (hemma) P2012


      14:00
    • 12:00

      Döma 7-manna U15P


      13:00
    • 13:00

      Vara SK (borta) F2014


      14:00
    • 14:00

      FC Corner (hemma) P2012


      16:00
    • 14:00

      Döma 7-manna U15P


      15:00
    • 14:15

      Bemanning/Bollstinor A-lagsmatch U13F


      17:00
    • 15:00

      Sörstafors-Kolbäck FK (hemma) Herr senior


      17:00
    • 15:00

      Mariestads BoIS FF Röd (hemma) F2013


      17:00
    • 16:00

      Floby-Grolanda IF (hemma) U15P


      18:00
    • 17:00

      Götene IF (borta) U14P


      19:00
    • 17:00

      Skövde KIK Vit (borta) U14F


      19:00
    • 17:00

      Jung/Kvänum 10 IF (borta) P2012


      19:00
    • 17:00

      Viktigt! Föräldramöte P2015


      18:00
    • 17:45

      Skövde AIK Röd/Vit (borta) P2013


      19:00
    • 18:00

      Träning U17P


      19:30
  • 20Mån
    v.21
    • 16:50

      Träning U14F


      18:30
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:00

      Träning F2015


      18:30
    • 17:00

      Träning U13F


      18:30
    • 17:30

      Träning P2016


      19:00
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr senior


      19:00
    • 17:30

      Träning F2016


      18:30
    • 18:00

      Träning U17P


      19:30
    • 18:00

      Sameby/trässberf/n.härene - Skara FC blå P2014


      20:00
    • 18:15

      Levene/Skogslunds IF Röd (borta) F2012


      20:15
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2013


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning U15P


      18:00
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:30

      Träning F2012


      20:00
    • 19:00

      Vinninga AIF (hemma) U13F


      21:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:00

      Träning F2015


      18:30
    • 17:20

      Träning U14F


      19:00
    • 17:30

      Träning P2016


      19:00
    • 17:30

      Träning U13F


      19:00
    • 17:30

      Träning F2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P2015


      19:30
    • 18:30

      Lidköpings FK (borta) U14P


      20:30
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2013


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:00

      Våmbs IF (borta) U17P


      21:00
    • 19:00

      Mariestads BK Blå (hemma) P2013


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr senior


      20:30
    • 19:00

      Döma P13 U14P


      20:30
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning U15P


      18:00
    • 16:50

      Träning U14F


      18:30
    • 17:00

      Träning U17P


      18:30
    • 17:00

      Träning U13F


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 17:30

      Träning F2012


      19:00
    • 18:00

      Källby IF (borta) P2012


      20:00
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning F2013


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning U17P


      18:00
    • 18:30

      Mariestads BoIS FF Röd (borta) U13F


      20:30
    • 19:00

      IFK Tidaholm (borta) Herr senior


      21:00
    • 19:00

      Vänersborgs FK Svart (hemma) U15P


      21:00
  • 25Lör
    • 09:30

      Råda BK Vit (borta) P2013


      11:30
    • 10:00

      Träning Bokning Arenahuset


      11:00
    • 10:00

      Träning PF2017


      11:00
    • 10:00

      Skara FC blå - Lundsbrunns IF P2014


      12:00
    • 10:00

      Domare för P14 U13P


      11:30
    • 11:00

      Sammandrag Floby P2015


      14:00
    • 12:30

      IFK Falköping FF Orange (borta) P2012


      14:30
    • 14:00

      Lagaktivitet Herr senior


      00:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Lagaktivitet Herr senior


      02:00
    • 09:00

      Sammandrag Axvall P2015


      12:00
    • 10:00

      Skultorps IF Svart (hemma) P2013


      12:00
    • 10:00

      Träning PF2018


      11:00
    • 10:00

      Döma P13 U14P


      11:30
    • 11:00

      Råda BK (hemma) U14F


      13:00
    • 11:00

      Ardala GoIF - Skara FC vit P2014


      13:00
    • 11:00

      Gerdskens BK Svart (hemma) U14P


      13:00
    • 13:00

      Falköpings FK Svart (hemma) U13P


      15:00
    • 13:00

      Ardala GoIF (hemma) P2012


      15:00
    • 13:00

      Döma 7-manna U15P


      14:00
    • 15:00

      Källby IF (hemma) F2012


      17:00
    • 16:30

      Träning P2015


      18:00
    • 17:00

      Örslösa-Söne IK (borta) U15P


      19:00
  • 27Mån
    v.22
    • 16:50

      Träning U14F


      18:30
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:00

      Träning F2012


      18:30
    • 17:00

      Träning F2015


      18:30
    • 17:00

      Träning U13F


      18:30
    • 17:30

      Träning P2016


      19:00
    • 17:30

      Träning F2016


      18:30
    • 18:00

      IFK Värsås (borta) F2014


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr senior


      19:30
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2013


      20:00
    • 18:30

      Träning F2013


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 19:15

      IFK Tidaholm (borta) Herr senior


      21:15
    • 19:30

      Träning U17P


      21:00
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning U15P


      18:00
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 17:30

      Träning F2013


      18:30
    • 18:30

      Träning F2012


      20:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (hemma) U13F


      21:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF BlåVit (borta) P2013


      21:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F2014


      18:30
    • 17:00

      Träning F2015


      18:30
    • 17:20

      Träning U14F


      19:00
    • 17:30

      Träning P2016


      19:00
    • 17:30

      Träning U13F


      19:00
    • 17:30

      Träning F2016


      18:30
    • 18:00

      Träning P2015


      19:30
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Lidköpings FK Röd (hemma) F2014


      19:30
    • 18:30

      Träning P2013


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF (hemma) U17P


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr senior


      20:30
    • 19:15

      IFK Falköping FF Blå (borta) U13P


      21:15
  • 30Tor
    • Heldag

      Parasporttävlingar Bokning Arenahuset

    • 16:30

      Träning U15P


      18:00
    • 17:00

      Träning U17P


      18:30
    • 17:00

      Träning U13F


      18:30
    • 17:00

      Träning P2014


      18:00
    • 17:30

      Träning F2012


      19:00
    • 18:00

      Skövde AIK Röd (borta) U15P


      20:00
    • 18:20

      Träning U14F


      20:00
    • 18:30

      Träning U14P


      20:00
    • 18:30

      Träning F2013


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr senior


      20:00
    • 18:30

      Träning U13P


      20:00
    • 18:30

      Träning P2012


      20:00
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning U15P


      17:30
    • 16:30

      Träning U17P


      18:00
    • 17:30

      Falköpings KIK Röd (hemma) F2014


      19:00
    • 18:00

      Skultorps IF (hemma) F2013


      20:00
    • 18:00

      Bollstinor 31/5 F2014


      21:00
    • 18:00

      Bollstinor A-lagsmatch U14F


      21:00
    • 18:20

      Bollflickor A-laget mot Syrianska FK U14F


      21:00
    • 19:00

      Syrianska FK Lidköping (hemma) Herr senior


      21:00