Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skara FC
Välj lag

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 08:00

      GIFF P-08


      19:00
    • 13:30

      Träning P-11


      15:00
    • 16:00

      Skövde AIK (hemma) P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07/-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:45

      Föräldramöte PF-14


      19:30
    • 18:50

      Träning Seniortrupp Damer


      20:40
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Råda BK (hemma) F-09


      21:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning U18


      18:30
    • 18:00

      Skultorps IF (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-10


      20:00
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-07/-08


      21:00
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning PF16


      11:00
    • 10:00

      Tibro AIK FK Gul (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Råda BK Gul (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:00
    • 10:00

      Domare P-08


      12:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) U18


      13:00
    • 12:15

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-13


      14:15
    • 12:30

      Råda BK Svart (borta) F-11


      14:30
    • 15:00

      FC Corner (borta) P-11


      16:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-11


      12:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK Blåvit (hemma) P-09


      13:00
    • 15:00

      IFK Tidaholm (hemma) Seniortrupp Damer


      17:00
    • 15:00

      Bollflickor Dammatch F-09


      17:00
    • 15:30

      Skultorps IF Svart (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      Vara SK Svart (hemma) P-12


      17:30
    • 15:30

      Domare P-12 7-manna P-09


      16:30
    • 17:00

      Skultorps IF (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Vara SK Svart (hemma) P-10


      18:30
    • 17:00

      Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga (borta) P-10


      19:00
    • 17:00

      IK Gauthiod (borta) F-10


      19:00
    • 18:00

      Sils IF (hemma) F-09


      20:00
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      19:00
    • 18:00

      Axvall/Varnhem (borta) P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      IFK Värsås (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:15

      IFK Mariestad Vit (borta) P-09


      21:15
    • 22:00

      Intresseanmälan Habo Cup P-10


      22:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Klassfotbollen 2022 P-09

    • 09:15

      Döma klassfotboll P-07


      17:00
    • 09:40

      Domare klassfotboll F-07/-08


      16:00
    • 10:00

      Klassfotboll P-08


      16:00
    • 10:00

      Domare P-08


      13:00
    • 12:00

      Gullspångs IF (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Domare P-08


      17:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Råda BK Grön (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-10


      12:00
    • 10:00

      Kinnarp-Slutarps IF (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Domare F10 F-07/-08


      11:30
    • 10:00

      Domare P-08


      12:00
    • 12:30

      Råda BK Grön (borta) F-13


      14:30
    • 12:30

      Råda BK Svart (borta) F-13


      14:30
    • 14:00

      Vara SK Gul (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Domare P-12 7-manna P-09


      15:30
    • 15:30

      Råda BK Gul (borta) P-13


      17:30
    • 15:30

      Råda BK Grön (borta) P-13


      17:30
    • 16:00

      Vinninga AIF Grön (hemma) PF-14


      18:00
    • 17:30

      Vinninga AIF Vit (hemma) PF-14


      19:30
    • 19:00

      Töreboda IK (hemma) F-07/-08


      21:00
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Råda BK Vit (hemma) F-11


      19:45
    • 17:45

      Domare P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Skövde KIK Svart (borta) F-09


      20:30
    • 18:30

      Essungaalliansen Svart (borta) F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07/-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      19:00
    • 17:40

      Döma P13 P-10


      19:00
    • 18:00

      Bollflickor Skara FC-Vartofta SK F-10


      20:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Falköpings FK (hemma) P-13


      19:00
    • 18:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) P-12


      20:00
    • 18:30

      Götene IF Blå (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Domare P-07


      20:00
    • 19:00

      Vartofta SK (hemma) Seniortrupp Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P-10


      21:00
    • 19:30

      Sils IF (hemma) P-08


      21:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Träning PF16


      11:00
    • 10:00

      Råda BK Vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:00
    • 11:00

      IFK Hjo (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Ulvåker/Väring Röd (borta) P-08


      13:00
    • 15:30

      Råda BK Svart (borta) P-11


      16:45
  • 22Sön
    • 11:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK (borta) P-12


      13:00
    • 12:30

      Lidköpings FK Vit (hemma) P-13


      13:30
    • 12:30

      Döma P13 P-10


      13:30
    • 13:00

      Lidköpings FK (borta) P-11


      14:30
    • 13:30

      Domare P-07


      15:00
    • 14:00

      Sils IF Röd (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-13


      15:00
    • 14:00

      Döma P13 P-10


      15:00
    • 15:30

      Råda BK Gul (borta) PF-14


      17:30
    • 15:30

      Råda BK Grön (borta) PF-14


      17:30
    • 15:30

      Skövde KIK Svart (hemma) F-13


      17:30
    • 16:00

      Falköpings KIK (borta) F-07/-08


      18:00
    • 16:00

      Tibro AIK FK (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Ulvåkers IF Svart (borta) F-11


      18:00
    • 17:00

      Skövde KIK Svartvit (hemma) F-13


      19:00
    • 18:00

      Lidköpings FK (hemma) F-09


      20:00
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Arentorp Helås FK (hemma) F-10


      19:45
    • 17:45

      Domare F10 F-07/-08


      19:15
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Herrljunga/Frisco (hemma) F-11


      20:30
    • 18:30

      Domare F11 P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-07/-08


      18:30
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      IFK Skövde FK (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Boll flickor till Damlaget F-11


      21:00
    • 18:00

      Götene IF Blå (hemma) P-12


      20:00
    • 18:30

      Lidköpings FK (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      IF Tymer (9:9) (hemma) Seniortrupp Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Mariestads BK/Tidavad (hemma) U18


      21:00
  • 26Tor
    • 11:00

      Match mot Råda F-11


      12:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Vinninga AIF (borta) P-09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Råda BK Grön (hemma) F-11


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:50

      Träning Seniortrupp Damer


      20:40
    • 19:00

      Träning F-07/-08


      20:30
    • 19:15

      Råda BK (borta) P-07


      21:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning PF16


      11:00
    • 10:00

      Ulvåkers IF Röd (hemma) P-11


      11:15
    • 10:00

      Fagersanna IF (hemma) F-10


      12:00
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:00
    • 10:00

      Domare F10 F-07/-08


      11:30
    • 11:30

      Vara SK (hemma) P-11


      13:30
  • 29Sön
    • 10:00

      FC dagen Sommarland gratis entré F-10


      19:00
    • 13:00

      Sandareds IF (borta) U18


      15:00
    • 15:00

      Domare P-07


      17:30
    • 15:30

      Våmbs IF Vit (hemma) P-10


      17:30
    • 17:00

      Nossebro IF (borta) F-09


      19:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-07/-08


      21:00
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      IFK Tidaholm (borta) F-11


      20:00
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Domare P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Råda BK Grön (hemma) P-10


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30