Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
  • 2Sön
    • 11:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) F-07


      13:00
    • 12:30

      Vinninga AIF (hemma) P-05


      14:30
    • 12:30

      Vinninga AIF (hemma) P-04


      13:30
    • 13:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Lidköping FK svart (borta) P-08


      14:30
    • 14:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-07


      16:00
    • 16:00

      Döma P08 P-05


      17:30
    • 16:00

      Råda BK svart (hemma) P-08


      17:35
    • 16:30

      Våmbs IF Vit (hemma) F-05


      18:30
    • 17:00

      Alingsås IF FF (borta) U16


      19:00
    • 17:30

      Floby/Grolanda (borta) P-07


      19:30
    • 18:30

      IK Gauthiod (hemma) F-04


      20:30
    • 19:00

      Tibro / Fagersanna (hemma) P-04


      20:00
    • 19:00

      Vänersborgs FK (hemma) U18


      21:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      IFK Skövde - Skara FC blå P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning U18


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:30

      Skoftebyns IF (borta) P-04


      19:30
    • 18:30

      Skoftebyns IF (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Våmbs IF (hemma) Seniortrupp Damer


      21:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Halvorstorps IS Svart (hemma) U16


      12:00
    • 10:00

      Poolspel P-10


      15:00
    • 11:00

      Skövde KIK Vit (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Kållandsö GoIF (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Vinninga AIF (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Råda BK Vit (borta) P-05


      16:00
    • 14:00

      Vara SK (borta) P-04


      15:00
    • 16:00

      Vara SK (borta) Seniortrupp Herrar


      18:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Poolspel Skara och Råda P-09


      17:00
    • 09:00

      Poolspel F-09


      14:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Vänersborgs IF (borta) U18


      13:00
    • 13:00

      Lidköpings FK vit (borta) P-08


      14:30
    • 14:00

      Falköpings FK (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Döma P09 P-06


      17:00
    • 15:45

      Döma P08 P-05


      17:30
    • 16:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) F-03


      18:00
    • 16:00

      Lidköping FK röd (hemma) P-08


      17:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Vinninga AIF (borta) F-04


      20:00
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning U18


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
  • 15Lör
    • 11:00

      Vara SK (hemma) U18


      13:00
    • 11:00

      Jung/Kvänum/Edsvära-N.Vånga (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      IFK Mariestad Blå (borta) P-05


      14:00
    • 13:30

      IFK Mariestad vit (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Råda BK Svart (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Hörnebo SK (borta) Seniortrupp Damer


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Mariestads BK (borta) U16


      13:00
    • 11:00

      Falköpings KIK (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      Tibro AIK FK (hemma) P-05


      14:00
    • 13:00

      Sils IF (borta) F-03


      15:00
    • 13:15

      Skara FC-dagen P-10


      18:00
    • 13:30

      Skara FC dag U16


      18:00
    • 13:30

      Skara FC-dagen P-09


      18:00
    • 13:30

      Skara FC-dagen P-06


      19:00
    • 13:30

      FC-dagen F-05


      19:00
    • 13:45

      Match med F10 F-11


      15:45
    • 14:00

      Vänskapsmatch F-10


      14:30
    • 14:00

      Råda BK Vit (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Saleby/trässberg/N.härene (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Bollkallar kiosk P-05


      18:00
    • 16:00

      Ardala GoIF (hemma) Seniortrupp Herrar


      18:00
    • 17:00

      Örslösa-Söne IK (borta) F-05


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:15

      Träning F-03


      19:30
    • 19:00

      IFK Mariestad (borta) P-04


      20:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Poolspel 7-Manna P-09


      14:00
    • 10:00

      Poolspel Götene P-09


      13:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Alingsås IF FF (borta) U18


      13:00
    • 11:30

      IK Gauthiod (borta) P-07


      13:30
  • 23Sön
    • 11:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Sjuntorps IF (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Sjuntorp IF (hemma) P-04


      12:00
    • 13:00

      Jula Bk (hemma) Seniortrupp Damer


      15:00
    • 13:00

      Främmestads IK (borta) Seniortrupp Herrar


      15:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Boll-stinor F-07


      14:45
    • 14:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Råda BK Grön (hemma) F-05


      17:00
    • 15:00

      IFK Skövde FK Svart (hemma) P-05


      17:00
    • 17:00

      Alingsås KIK (hemma) F-04


      19:00
    • 18:00

      IFK Falköpings FF blå (borta) P-08


      19:30
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Jula BK (borta) F-03


      19:45
    • 18:00

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning U18


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:45
  • 29Lör
    • 11:00

      Döma P08 P-05


      12:30
    • 11:00

      IFK Tidaholm (borta) P-06


      13:00
    • 11:45

      Råda BK (borta) U16


      13:45
    • 13:00

      Boll-Kallar P-06


      16:00
    • 14:00

      Fagersanna IF (hemma) Seniortrupp Herrar


      16:00
    • 15:00

      Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossero (borta) Seniortrupp Damer


      17:00
    • 16:00

      Avslutning med Bowling och mat P-09


      19:00
    • 18:00

      Trollhättans FK vit (hemma) P-08


      19:00
  • 30Sön
    • 12:00

      Lidköpings FK Blå (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Lidköpings FK Vit (hemma) P-07


      16:00
    • 16:00

      Lidköpings FK (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      IFK Hjo Vit (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      Döma P08 P-05


      17:30
    • 16:00

      Våmbs IF (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Långared BoIS (borta) P-04


      18:00
    • 17:00

      Vårgårda IK (borta) F-04


      19:00
    • 17:00

      Långareds BoIS (borta) P-05


      19:00
    • 19:00

      IFK Skövde FK (hemma) U18


      21:00