Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skara FC
Välj lag

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 10:00

      Träning och grillning P-09


      13:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
      Vilan D-plan
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning U18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning PF-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:45
    • 18:00

      Falköpings FK (borta) P-10


      20:00
    • 19:00

      Långared/Sollebrunn (hemma) Seniortrupp Damer


      21:00
    • 19:00

      Träningsmatch Tidaholms Giff (borta) U18


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      16:30
    • 16:00

      Träning U18


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Prova klubbkläder P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Match F10 F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Damer


      20:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:00
    • 11:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch U16


      15:00
    • 15:00

      Skultorps IF Svart (hemma) P-10


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Seriematch F-09


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch F-07/-08


      13:00
    • 13:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-09


      15:00
    • 15:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P-10


      00:00
    • 17:00

      Herrljunga/Frisco Blå (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF Svart (borta) F-11


      19:00
    • 19:00

      Skövde KIK (hemma) F-05/-06


      21:00
  • 10Mån
    v.19
    • 00:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P-10


      07:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning U18


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Damer


      20:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07/-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning U18


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning PF-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:45
    • 18:00

      IFK Mariestad (hemma) U16


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07/-08


      19:30
    • 18:20

      Träning F-10


      20:00
    • 18:45

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-09


      20:45
  • 13Tor
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:45
    • 11:30

      Träning P-08


      13:00
    • 13:00

      Match F10 Blå F-10


      14:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07/-08


      19:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:00
    • 11:00

      Våmbs IF Vit (borta) P-10


      13:00
    • 12:30

      Domare P-08


      14:30
    • 13:00

      Götene IF (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch Lidköpings FK (hemma) U18


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:30

      Domare P-08


      12:35
    • 11:00

      Jung-Kvänum/Edsvära-N.Vånga (hemma) P-11


      13:00
    • 13:00

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) P-10


      14:30
    • 15:00

      Match Lag Vit Hemma F-10


      16:30
    • 15:00

      Domaruppdrag F-07/-08


      16:30
    • 17:00

      Arentorp Helås FK (9:9) (borta) Seniortrupp Damer


      19:00
    • 17:00

      Råda BK Vit (hemma) F-11


      19:00
    • 18:00

      Internmatch P-08


      20:00
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning PF-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:00

      Målvaktsträning Skara FC P-09


      19:00
    • 17:00

      Målvaktsträning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniortrupp Damer


      19:45
    • 18:00

      Träning F-07/-08


      19:30
    • 18:20

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF (borta) U18


      21:00
    • 19:00

      Falköpings FK Svart (hemma) P-11


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      16:30
    • 16:00

      Träning U18


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:00
    • 10:00

      Träning Seniortrupp Herrar


      12:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Match Lag Vit F-10


      12:30
    • 11:00

      Döma P-12 P-09


      12:00
    • 12:00

      Mariestads BK Blå (borta) P-10


      14:00
    • 12:30

      Råda BK Vit (borta) P-09


      14:30
    • 13:00

      Döma P-12 P-09


      14:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Döma P13 P-10


      12:00
    • 11:00

      Våmbs IF (borta) F-13


      13:00
    • 12:00

      FC Corner (borta) P-11


      14:00
    • 12:45

      Falköpings KIK Röd (borta) F-11


      14:45
    • 13:00

      Lidköpings FK Rödsvart (hemma) P-13


      15:00
    • 13:00

      Döma P13 P-10


      14:00
    • 13:00

      Tymer/Lerdala (borta) F-13


      15:00
    • 14:30

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-07


      16:30
    • 15:00

      Falköpings FK Röd (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Lundsbrunns IF (hemma) P-13


      17:00
    • 15:00

      Döma P13 P-10


      16:00
    • 15:00

      Match lag Blå Hemma F-10


      16:30
    • 16:00

      Stenstorps IF (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Sils IF (borta) F-07/-08


      18:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (borta) U16


      19:00
    • 17:00

      Skövde AIK Rödvit (hemma) P-08


      19:00
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Seniortrupp Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Ardala GoIF (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning U18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07/-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 28Fre
    • 15:30

      Träning P-09


      16:30
    • 15:30

      Träning P-09


      16:30
    • 16:00

      Träning U18


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:00
    • 10:00

      Träning Seniortrupp Herrar


      12:00
    • 11:00

      Varnhems IF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Vinninga AIF (hemma) P-11


      15:00
    • 15:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-10


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Götene IF Blå (borta) P-13


      02:00
    • 00:00

      Götene IF Vit (borta) P-13


      02:00
    • 11:00

      Axvalls IF (9:9) (borta) Seniortrupp Damer


      13:00
    • 11:00

      IFK Värsås (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Arentorp Helås FK (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Match Lag Blå F-10


      12:30
    • 11:00

      Falköpings KIK (hemma) F-13


      13:00
    • 13:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Skövde KIK Svartvit (hemma) F-13


      15:00
    • 15:00

      Match Lag Vit Hemma F-10


      16:30
    • 15:00

      IFK Mariestad Vit (hemma) P-07


      17:00
    • 17:00

      Råda BK Vit (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      Våmbs IF (hemma) F-11


      19:00
    • 18:00

      IF Elfsborg (hemma) U16


      20:00
  • 31Mån
    v.22