Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skara FC
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:15

      Saleby/Järpås (9:9) (borta) Seniortrupp Damer


      20:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07/-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:30

      Träning PF-13


      10:30
    • 10:00

      Ulvåker/Tymer/Lerdala (borta) F-07/-08


      12:00
    • 11:00

      Döma P10 P-07


      13:00
    • 11:00

      Essungaalliansen (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Tibro AIK FK (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Träning PF14


      12:30
    • 11:00

      Nossebro IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Skultorps IF (hemma) F-10


      12:30
    • 13:00

      Skultorp IF Vit (hemma) P-08


      14:30
    • 14:30

      Domare P09 P-06


      16:15
    • 15:00

      Vinninga AIF (hemma) P-09


      17:00
  • 6Sön
    • 10:30

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Lidköping FK Vit (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Ardala GoIF Röd (borta) P-10


      15:00
    • 15:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-07


      17:00
    • 17:00

      Match F-09


      19:00
    • 17:30

      Falköpings FK Röd (borta) P-09


      19:30
    • 19:00

      Varnhem/Lundsbrunn (hemma) C-lag Herrar


      21:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
  • 12Lör
    • 09:30

      Match F-09


      12:00
    • 09:30

      Träningsmatcher killar PF-13


      11:00
    • 10:00

      Skövde AIK Röd (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Lidköping fksvart (hemma) P-08


      12:30
    • 11:00

      Träning PF14


      12:30
    • 14:30

      Domare P09 P-06


      16:15
    • 15:00

      Skövde AIK (hemma) P-09


      17:00
    • 15:30

      Råda BK Vit (borta) P-10


      17:30
    • 16:00

      Vara SK (borta) Seniortrupp Herrar


      18:00
  • 13Sön
    • 09:30

      Råda BK Vit (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Döma P10 P-07


      12:30
    • 11:00

      Jula BK (9:9) (borta) Seniortrupp Damer


      13:00
    • 11:00

      Råda BK Svart (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Jula BK (9:9) (borta) F-05/-06


      13:00
    • 11:15

      Träningsmatch tjejer PF-13


      13:00
    • 13:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-10


      14:30
    • 14:00

      Våmbs IF Grön (borta) P-07


      16:00
    • 17:00

      Vänersborgs IF Röd (borta) P-05


      19:00
    • 17:30

      Mellby IK (borta) P-09


      19:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
      D-planen Skarahov
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) P-05


      20:00
    • 18:10

      Träning F-10


      19:40
    • 18:30

      Tråvad/Larv (borta) C-lag Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Damer


      20:15
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Tidaholms GoIF (borta) Junior


      21:00
    • 19:15

      Mariestad BK Blå (borta) P-08


      21:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning PF-13


      10:30
    • 10:00

      Träning Seniortrupp Herrar


      11:30
    • 11:00

      Domaruppdrag F-07/-08


      12:30
    • 11:00

      Döma P10 P-07


      13:00
    • 11:00

      Järpås/LeveneSkogslund (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Träning PF14


      12:30
    • 11:00

      Jung-Kvänum/Edsvära N.Vånga (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Råda BK (hemma) F-10


      12:30
    • 11:30

      Skövde AIK Röd/Vit (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (9:9) (borta) Seniortrupp Damer


      14:00
    • 14:30

      Domare P09 P-06


      16:15
    • 15:00

      Råda BK Grön (hemma) P-09


      17:00
    • 16:30

      Våmbs IF Grön (borta) P-05


      18:30
  • 20Sön
    • 09:30

      Råda bk grön (borta) P-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      IK Gauthiod (hemma) F-05/-06


      13:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      IFK Skövde FK Blåvit (borta) P-09


      13:30
    • 13:00

      Saleby_Trässberg (hemma) P-08


      14:30
    • 15:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-07


      17:00
    • 16:00

      IK Gauthiod (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Seniortrupp Herrar


      18:00
    • 17:00

      Döma P10 P-07


      19:00
    • 17:00

      Kinnarp-Slutarps/Vartofta (borta) F-07/-08


      19:00
    • 17:00

      FC Corner (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      Match F-09


      19:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      IFK Hjo (hemma) P-05


      20:00
    • 18:00

      Skoftebyns IF Svart (hemma) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniortrupp Damer


      20:15
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:45

      Träning F-07/-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Jung/Kvänum 10 IF (hemma) C-lag Herrar


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Våmbs IF (borta) P-06


      19:00
  • 26Lör
    • 09:30

      Träning PF-13


      10:30
    • 11:00

      Träning PF14


      12:30
    • 11:00

      Skara p011 (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Skövde Kvinnliga IK (hemma) F-10


      12:30
    • 11:00

      Skövde KIK (borta) F-05/-06


      13:00
    • 11:00

      Domaruppdrag F-07/-08


      12:30
    • 11:00

      Skövde KIK (borta) Seniortrupp Damer


      13:00
    • 13:00

      Skara p011 (hemma) P-11


      15:00
    • 14:30

      Domare P09 P-06


      16:15
    • 15:00

      Råda BK (borta) Seniortrupp Herrar


      17:00
    • 15:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-09


      17:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (borta) C-lag Herrar


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Sils IF Vit (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Rackeby IK (hemma) F-07/-08


      13:00
    • 11:00

      Tomten IF (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Våmb (hemma) P-08


      14:30
    • 14:30

      Domare P09 P-06


      16:15
    • 15:00

      Götene FK U (hemma) Seniortrupp Damer


      17:00
    • 15:00

      IFK Hjo (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Match F-09


      18:00
    • 17:00

      Töreboda IK (hemma) P-05


      19:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-07/-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Junior


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
  • 30Ons