Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara FC

Följ

Skara FC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skara FC
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:30

      IK Gauthiod (hemma) F-05/-06


      20:30
  • 6Lör
    • 09:30

      Träning PF-13


      10:30
    • 10:00

      Saleby_Trässberg (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot IFK Skövde FK P-06


      13:00
    • 14:00

      IFK Falköping FF (borta) Seniortrupp Herrar


      16:00
  • 7Sön
    • 09:30

      Råda BK Grön (borta) P-09


      11:30
    • 11:00

      Varnhem/Axvall (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Mariestad BK Blå (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot Skövde AIK P-06


      13:00
    • 11:00

      Dömning av P10 P-07


      12:30
    • 11:00

      Träning F-07/-08


      12:00
    • 14:00

      Stenstorps IF (borta) P-05


      16:00
    • 14:30

      Domare P09 P-06


      16:15
    • 15:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Skultorps IF (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Vara SK Svart (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Seriespel F-09


      18:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-10


      19:00
    • 17:00

      Domaruppdrag F-07/-08


      18:30
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning PF-13


      10:30
    • 11:00

      Träning PF14


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Tidaholm P-06


      13:00
    • 13:00

      IFK Skövde Vit (hemma) P-08


      14:30
  • 14Sön
    • 10:30

      Sommaravslutning P-11


      12:30
    • 10:30

      Domare P10 P-06


      12:15
    • 11:00

      Träningsmatch F-07/-08


      12:30
    • 11:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Örslösa-Söne IK (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      IFK Falköping FF (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Skultorps IF (hemma) Seniortrupp Herrar


      15:00
    • 14:00

      Tomten IF (hemma) P-08


      15:30
    • 14:30

      Domare P09 P-06


      16:15
    • 15:00

      IFK Mariestad Vit (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      IFK Falköping FF (borta) Junior


      18:00
    • 17:00

      Domaruppdrag F-07/-08


      18:30
    • 17:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Dömning av P10 P-07


      19:00
    • 17:00

      Vara SK Gul (borta) P-10


      19:00
    • 17:00

      Sils IF (hemma) P-10


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot Skövde Kik F-10


      19:00
    • 17:00

      Seriespel F-09


      19:00
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F-07/-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Junior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Götene IF (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch mot Axvalls IF P-07


      20:00
    • 19:00

      Seriespel F-09


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 11:00

      Träningsmatch hemma mot LFK P-06


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Vit (borta) P-09


      13:00
    • 15:00

      Tidaholm GOIF Vit (borta) P-08


      16:30
    • 15:00

      Sils IF Vit (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      IK Gauthiod (hemma) P-05


      17:00
    • 17:00

      IFK Skövde FK (hemma) Junior


      19:00
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-07/-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Junior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Lidköpings FK Vit (hemma) P-10


      21:00
    • 19:00

      Götene FK (borta) Seniortrupp Damer


      21:00
    • 19:00

      Dömning av P10 P-07


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning Junior


      18:00
    • 16:30

      Sommaravslutning P-10


      18:30
  • 27Lör
    • 11:00

      Träning PF14


      12:00
    • 11:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-06


      13:00
    • 15:00

      IFK Skövde FK (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Örslösa-Söne IK (borta) Seniortrupp Damer


      17:00
  • 28Sön
    • 11:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-06


      13:00
    • 15:30

      Råda BK Grön (borta) F-07/-08


      17:30
    • 17:00

      Jula BK (hemma) F-05/-06


      19:00
    • 18:00

      Mariestads BK (9:9) (borta) P-05


      20:00
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis