Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stallarholmens SK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Stallarholmens SK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Tjenare grabbar! I morgon runt klockan 14 så kommer tipsen läggas ut för oss som kommer att dela på den förhoppningsvis goda kakan vi får av svenskaspel efteråt!
Håll tummarna och be till tipsguden i morgon och på söndag!
Vilket djungel för att skriva ut boardingkortet! Ett par feltryck så har man ju köpt halva Ryanair! :(
Rapportera
Gå upp till divison 4 så man kan börja tippa på er! Ska tippa Dempa ba som topscorer i fyran!
Rapportera
nån hade riktigt bråttom från träningen i går.
Ett par "Adidas Copa Mundial" blev kvar . . . Jerry, är det dina? :)
.
o Suma, grabben har en gammal halv"dassig" telefon du kan få :) :) ha ha
Hahahaahahahahhahah skräll suma.
Dyk ner snabbt det kan inte komma mycket skit ifrån den lilla kroppen..
Skicka det där du prata om igår!!!!!!!!
Jag tappade min mobil i muggen nyss!!!!!!!!!!
Säg en bra mobil...finns ju hur många som helst och välja på fast du Edin kanske vill komma hit och ta upp den,,,de gör inte jag
Ja, Simon! Här kommer laget till söndagens match mot Syrianska BoIS
. . Matchstart 17.00 på Brunnsängs IP
Vi träffas senast 16.00 där eller 15.15 på Vikingavallen
Rosen, Jerry, Jeppe, Stefan, Adnan, Simon, Lester, Ruben, Omar, Alex.L, Lillebror, Jorge, Edin, Mujo
.
EDIN!! Fel färger, gulgrön??? kul att se att ni klättrar men att en av kommunens största talanger genom tiderna ska skjuta muppholmen till div4 känns tråkigt. eller? Skjut EDIN!!!
Rapportera