Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Lejon Skellefteå J18

Följ

J18

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • en timme sedan Maria Tikkanen

    Vi kommer 🙌

    Rapportera

    Rapportera

  • en timme sedan Maria Lundmark

    Ni är varmt välkomna och ni kan betala på plats. Det räcker att anmäla dig här i gruppen 😊

    Rapportera

    Rapportera

  • för 2 timmar sedan Maria Tikkanen

    Hej! Så trevligt det låter! Vi , jag och Sami, kan inte påminna oss om att vi fått infon tidigare så var/till vem ska man anmäla sej och isåfall swisha?

    Rapportera

    Rapportera

  • igår Maria Lundmark

    Hej!
    Så roligt att så många av er är intresserade av föräldrafest. Vi träffs på fredag 28/11 på Kanalgatan 77. Ni är välkomna från 17.30 och vi siktar på att äta 18.00. Killarnas match börjar 19. Evelina har lovat att fixa mat via sin catering, STORT tack till dig! Maten kostar 200kr/person och det delar av den kostnaden går till lagkassan. Vi kommer även att sälja Öl/vin och delar av det vi tjänar in kommer också gå till lagkassan. Ni som vill vara med och ännu inte anmält er behöver göra det senast tisdag.

    En sista fråga, är det någon av er som kan tänka er att handla in öl/vin? Så fixar jag och Robban resten?

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 sep Maria Tikkanen

    Tusen tack Christina! Nån som vill skippa båset på söndagsmatchen mot Kiruna?

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 sep Christina Nilzon

    Maria, vi har bytt med Parpalas så vi har bås, men kan ta ert fika. Ni tar då båset som är skrivet på Parpala (lördagsmatchen)

    Rapportera

    Rapportera

  • 24 sep Maria Tikkanen

    Vi har fikat under matchen mot Haparanda 4/10, kommer att komma men direkt från Uppsala så har ingen tid för "bakeri". Byter gärna med nån mot Bås 1 eller 2 och erbjuder den hjälpen både lördag och söndag när vi liks är på plats. Så byte nån av er "Båsare" på lördag? Och vem vill stå över båset på söndag och vi (Sami) tar den?

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 feb Daniel Bystedt

    Hej ! Någon som kan tänka sig jobba på Leif och Billy föreställningen den 22/2. Jag har fått förhinder och kan inte jobba då .

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 feb Hanna Eriksson-Scott

    Vi bakar ikväll och skickar med Milton imorgon då 😊

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 feb Hanna Eriksson-Scott

    Hej!
    Kan någon föräldrar stå i kiosken åt oss imorgon kväll?🙏 Jag kunna inte byta pass med någons annan tyvärr😢
    Kan någon lägga mig till gruppen? Tack

    Rapportera

    Rapportera