Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 4Fre
    • 17:00

      Bowling o mat P-06/07


      19:00
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 13:00

      Träning P-04


      15:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
  • 7Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 9Ons
    • 19:00

      Träning P-04


      21:00
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 07:45

      Borås Arena Cup (borta) P-09


      18:00
    • 13:00

      Mariestad Ungdom (hemma) U17


      15:00
    • 13:00

      Träning P-04


      15:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 15:30

      Träning P-04


      23:59
    • 19:30

      Skoftebyns IF (borta) U17


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 15:00

      Träning P-04


      16:30
    • 15:00

      Träning U17


      16:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
  • 21Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
      Skoftebyn, konstgräs
      Samlingstid: 15:30
      Anteckning: DM-final borta mot Skogstorp
    • 19:30

      Skoftebyns IF (borta) U17


      21:30
  • 24Tor
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 13:00

      Skene IF 2 (hemma) P-08


      19:00
    • 13:30

      Floda BoIF 1 (hemma) P-08


      14:30
    • 14:00

      Örgryte IS lag 2 (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Träning P-04


      16:00
    • 14:00

      IFK Skövde FK (hemma) U17


      15:00
    • 14:30

      Särö IK (hemma) P-08


      15:30
    • 15:00

      Onsala BK 3 (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Masthugget BK (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Floda BoIF 2 (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Torslanda IK 2 (hemma) P-08


      18:00
    • 17:30

      Älvsborgs FF (hemma) P-08


      18:30
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30