Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      IFK Örby (borta) P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:15
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 11:30

      Träning P-03


      13:00
    • 15:30

      Ubbhult/Hällingsjö Svart (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:00

      Brämhults IK Vit (hemma) P-04


      19:00
    • 19:00

      Kinna IF (borta) Juniorer


      21:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 15:00

      Skoftebyns IF (borta) P-03


      17:00
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 13:00

      Kinna IF (borta) P-09


      15:00
    • 13:45

      Bergdalens IK Vit (borta) P-06/07


      15:45
    • 15:30

      Svansjö (hemma) F-09


      17:30
    • 15:30

      Bergdalens IK Vit (borta) P-08


      16:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 17:00

      Kinna IF Blå (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Norrby IF (hemma) P-03


      18:30
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:15
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorer


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 19Lör
    • 11:30

      Sätila SK (borta) P-09


      13:30
    • 14:00

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Bollkallar Skene-Laholm P-08


      17:00
    • 15:00

      Laholms FK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Pif-cupen P-10

    • 09:00

      Pif-cupen P-11


      14:00
    • 15:30

      Kinna IF (borta) F-09


      17:30
    • 15:30

      Ulricehamns IFK (hemma) P-06/07


      17:30
    • 16:00

      HUS (borta) P-03


      17:30
    • 17:00

      Tranemo IF (hemma) P-04


      19:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
      Vävarevallen Skene
    • 17:45

      Sätila SK (hemma) F-09


      19:45
    • 17:50

      Brämhults IK Vit (borta) P-06/07


      19:50
    • 18:00

      Hyssna IF (hemma) P-09


      20:00
    • 19:00

      Byttorps IF (borta) Juniorer


      21:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Västra Mark (hemma) P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Svenljunga IK Blå (hemma) P-08


      20:45
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 00:00

      Klassfotbollen F-09


      19:00
    • Heldag

      Klassfotboll P-11

    • Heldag

      Klassfotboll P-10

    • 08:15

      Klassfotboll P-09


      14:15
    • 17:00

      Träning Juniorer


      18:30
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Svansjö (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Dalstorp/Grimsås/Limmared (hemma) Juniorer


      21:00