Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skellefteå IBS Herrar div 2
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Skellefteå IBS Herrar div 2.
Herrar div 2
Följ oss för uppdateringar
Kommer ikväll.. Hur har det varit senaste veckorna?? Blir det någe folk?
Rapportera
Kommer inte ikväll, har varit till läkaren har fått antibiotika och hostmedicin för mina förkylningsbesvär, förhoppningsvis blir jag kvitt dem en gång för alla å kan börja träna ordentligt framöver igen, tills dess får jag nöja mig med att titta på, kanske tittar förbi, har ett matchställ att återlämna :)
Rapportera
Jag tror att jag kommer ikväll, hör av mig definitivt om nån timme el så, Forsman!
Rapportera
Kan tyvär inte komma ändå, glömde bort att vi skulle på bio, men nästa onsdag kommer jag. Sen kanske jag har med mig en till back om det går bra..
Rapportera
Hm.. jag vet inte ännu, beror på om vi spelar fotbollen på grus på ons, isf måste jag stå över eftersom jag inte har några skor som går att använda... dom andra har gett mig skoskav :( tänker inte köpa nya skor för den enda grusträning som är kvar heller! så är det grus på ons så kommer jag på innebandy, ska kolla imorrn hur det ligger till
Rapportera
Tyvärr Henke! :( Pär glömde sin vattenflaska igår. Så han vill gärna ha igen den. Men du kan kanske få en ny ändå. :)
Rapportera
Min flaska blev stulen tidigare under säsongen så jag kan ta hand om den där.
Rapportera
Ja! Det blir väl ca 12 st skulle jag tro.
Rapportera