Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Samuelsdals IF F-14 Fotboll
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Samuelsdals IF F-14 Fotboll.
F-14 Fotboll
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Se bifogat schema för föräldrapass vid hemmamatcher och fredagshäng fram till sommaruppehållet. För fredagshänget behövs ytterligare en förälder, kommentera gärna nedan om ni kan. Hör av er vid frågor eller funderingar!
| Träning | 28 jul, 18:30 |
| Träning | 30 jul, 18:30 |
| Avesta AIK (borta) | 2 aug, 15:00 |
| Träning | 4 aug, 18:30 |
| Träning | 6 aug, 18:30 |
Jag kan eventuellt inte fredagshänget. Så jag skulle gärna byta bort det passet.
RapporteraRapportera
Vi är bortresta på vårt kioskpass den 21/6. Är det någon som vill byta pass?
RapporteraRapportera
Hej Elin! Vi kan ta ert kioskpass den 21/6
RapporteraRapportera
Är det någon som kan byta mitt pass den 5juni på fredagshäng? Vi är inte hemma.
RapporteraRapportera
Vi kan ta ett pass på Fredagshänget den 5 juni!
RapporteraRapportera
Tack Petra! Någon av sigrids föräldrar kan också vara med. Då har vi fem föräldrar från vårt lag, perfekt :)
RapporteraRapportera
Hur var det med kiosken nere på ip, finns allting där som behövs? Ska man ta med nån form av bakverk?
RapporteraRapportera
Ja, om man har ett kioskpass bör man också ta med något slags bakverk. Har man inte möjlighet baka ngt så kan man såklart köpa ngt men det är alltid uppskattat med hembakt :-) Ngn av de som har kioskpass bör också ta med lite mjölk (till kaffet) men i övrigt finns allt på plats i kiosken på IP
RapporteraRapportera