Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skepplanda BTK Senior herr
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Skepplanda BTK Senior herr.
Senior herr
Följ oss för uppdateringar
Den som inte betalat tillhör inte klubben och behöver då inte närvara på träningarna.
Serien drar igång på lördag och efter det är det slutlekt på träningarna! De som är där för att i första hand umgås och snacka skit kan titta förbi omklädningsrummet efter avslutad träning.
Jag tänker inte vara med och bli överkörd i div. 5!
Tycker alla tar sig en funderare på varför man tre dagar i veckan utövar en sport och med vilka mål...
Ses på träningen ikväll!
#10 //Stark som tre
KOM IGEN NU GUBBAR OCH BETALA MEDLEMSAVGIFTEN!!!
På lördag drar vi igång och som det ser ut nu är det bara 5-6 av oss som har betalat!! Inte lätt att börja serien med en halv startelva!!
Rico att förlora stort mot Arentorp är ingen katastrof det brukar vi göra (0-4,0-3 förra säsongen) dom är ju ett bra lag, men att förlora som i DM det är lite sämre. Nu biter vi ihop och har en riktigt bra träningsvecka och laddar för dom viktiga matcherna som börjar nu, GLÖM INTE FOTOGRAFERINGEN IDAG.
Rapportera
glöm inte att det är lag fotografering för både senior och junior,ombyta och klara kl 18,30 fotograferingen är 18,45 sen träning efter det.
GLÖM INTE ATT BETALA MEDLEMSAVGIFTEN ANNARS INGET SPEL.
Instämmer med föregående talare
Rapportera