Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skepplanda BTK Senior dam

Följ

Senior dam

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 13 apr 2007 Arnie

    Irene du kan inte ana!! Vart riktigt tungt en period nu, tur att du e tillbaks :) hehe..
    By the way resten av packet som vart borta, hoppas ni har åkt färdigt nu! Dags att komma hem till den "verkliga" vardagen. Ingen mer j*vla semester!!! Okej saknade har ni varit om jag ska vara ärlig!

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 apr 2007 Irene Blackedal

    hello i`m home!!!!
    hoppas ni har saknat mig :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 apr 2007 Svar

    Tror att hon går på Ale gymnasium och är 89:a!?!?

    Rapportera

    Rapportera

  • 11 apr 2007 jimmy

    tja! en lite fråga bara.. mikaela larsson i erat lag, har hon gått på katrinelundsgymnasiet? å e typ 87?

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 apr 2007 banäna

    tjoo! glad påsk på allahopa! kan ju säga att jag är glad över att man slipper stå i kiosken eller vakta brasan vid forsvallen i kväll! eller har stig bara glömt att meddela oss? haha. påskpussar

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 apr 2007 Arne

    Tack för din omtanke illero, så värmande! :)
    Eftersom jag inte vart på topp i de sista och är det inte än, så tyckte både jag ock sticky att det var passande med lite extra träning.

    Dock så försvann alla och det blev mörkt. Nu är jag hemma och inga älgar eller örnar tog mig! Men kusligt va det där uppe i skogen, eftersom jag inte såg något och fick springa och leta bollar i mörkret!

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 apr 2007 illero

    Det kan inte ha varit en kort träning idag asså. Som ni ser är klockan nästan elva när jag skriver detta, och då tränar Arne fortfarande. Antingen är det väldigt långt hem till Nygård eller så har Stick fått mer fnatt än vanligt. Men jag är rädd att älgen har tagit Arne :O

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 apr 2007 Annelie med "E"

    Bra där smurfen!

    Har äntligen fått samlat alla 233 bilder i en o samma mapp. Men är det någon som vet hur man ändrar en BMP- fil till en JPG- fil???? Går inte o ladda upp annars :/

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 apr 2007 Smurfen

    Anneli....
    Ska försöka hinna att ladda över bilderna från min kamera till dig i helgen. Så du kan lägga in dem på hemsidan!

    Ses på
    träningen ikväll!!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 apr 2007 Nathalie Ekman

    VCZNbAPORJH
    JU

    Rapportera

    Rapportera