Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rackeby IK Herr
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Rackeby IK Herr.
Herr
Följ oss för uppdateringar
Tänk nu på nummret 56, där bor tosen så ingen går fel för hos grannen är det stängt. Sen hoppas jag att det blir en lugn och skötsam årsfest tänk på att det är träning söndag förmiddag, kl 9 är samlingen i Rådaspåret för samtliga seniorer
Rapportera
är det nån som har en tappkran till dunkarna för man vill ju inte spilla :(
Rapportera
Maratong 56 är det som gäller alltså! Hur tar man sig från dig till årsfesten då?
Rapportera
dom som vill e välkomna på samkväm innan årsfesten. mingel o guidad husesyn på maratong 56 :)
Rapportera
jag har fixat en lastbil på lördag , så på förmiddagen kommer den att köra runt och samla upp alla dunkar som ska till årsfesten, anmälan sker i denna gästbok innan lördagen. var ute i god tid för lastbilen kan bli full. snart jävlar så smäller det. hoho :) :)
Rapportera
bara så ni vet så kommer det fan i mig vara onykterhetskontroll på lördag ingenh under 2 promille kommer in. har man under 2 så får man en stor grogg med thinner och sen får man gå in. in i dimman....... kungens nya valspråk , Läsken framför allt
tjoho :) :) :) :)
T-röd och T-blå kommer medtagas till festen i 25 liters dunkar man blandar så får vedebörande individ blanda efter eget huvud!
Rapportera
Räknar med att kaptenen tar oss i hamn på lördag!
Rapportera