Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rackeby IK P-2016
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Rackeby IK P-2016.
P-2016
Följ oss för uppdateringarHej! Vad kul. Vilmer är såklart även fortsättningsvis välkommen på onsdagsträningarna. Om du skickar ett sms till 0709801177 med Vilmer personnummer inkl fyra sista samt din mailadress så lägger jag till er i laget.
Rapportera
Hej!
Vilmer har gillat att träna med er och vill gärna fortsätta, iaf på onsdagsträningarna säger han. Hoppas det är ok?
Är det bara för mig att betala medlems och spelaravgift utifrån det som står på sidan? Kan vi sen bli tillagda i Laget.se? :)
Hej! Angående morgondagens sammandrag i Grästorp. Gauthiod rekommenderar parkering vid ishallen som ligger intill fotbollsplanen.
RapporteraHej Nihad, Information om den 11e ligger som en nyhet på startsidan. Du skall åka till Örslösa - spelstart kl 11 👍
RapporteraHej, hoppas att alla har de bra :)..tänkte fråga när mer information kommer om den 11e? Jag jobbar där på morgonen, ville bara veta vart jag ska åka snabbt så jag hinner kolla lite 😁
RapporteraToppen, tack! Fick info från annat håll att det var spikat så mest nyfiken 😊
RapporteraHej Cilla, Det stämmer att sammandrag 2 är i grästorp. Speldatum är antingen 1 eller 2 juni. Vi har ännu inte fått detta bekräftat. Försöker jaga in besked snarast möjligt och lägger därefter ut en intresseanmälan.
Rapportera
Hej,
Är det sammandrag i Grästorp lördagen den 1 juni?
//Cilla
Hej Johanna! Om du skickar mig din mailadress så lägger jag till dig (0709801177). Inlägg/utskick skall direkt notifieras i din mail.
Rapportera
Hej, hade för mig att jag svarat på kallelse till nästa sammandrag, men ser att jag missat det. Matheo vill i alla fall gärna vara med om det inte är för sent. Annars kan han vara reserv om det skulle bli nåt avhopp☺
Rapportera