Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Romelanda UF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Romelanda UF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringarLogga in för att skriva i gästboken
Tackar sign. "Peter" för klarläggandet!
Det är m.a.o. ingen gästbok utan ett internt forum!
Då jag varken är spelare, funktionär, medlem i föreningen eller ens suporter (ÖIS forever!!!) skall jag mao, och kommer också, hålla mig härifrån!
Önskar laget lycka till framöver och ser fram emot derbyt mot Kode!
Det finns skor till J Gabrielsson (1260 kr) och kläder för Axel B (150 kr) och Elmäng (530 kr) som inte är betalda. Var vänliga gör det omgående, gärna till Peter Sjöberg, så sker leverans av varor direkt.
Det är inte meningen att klubbshopen ska stå för era kostnader utan det var óch en beställt betalas av var och en, eller hur? /Liisa
Till Observer
Det här är inget demokratiskt forum utan i första hand för spelare och ledare i laget men även för supportrar. Det är dock inget forum för att häckla eller på annat sätt visa attityd. Det som inte gynnar laget riskerar att försvinna från gästboken. De som skriver konstruktiv kritik är naturligtvis välkomna så länge de har kunskap nog att skriva just konstruktiv kritik. Att använda ordet censur är naturligtvis smart av den som vill att sidan ska vara vidöppen eftersom att ingen vill använda "censur" det är ju värdeladdat. Det är dock så att vissa saker löser vi internt och vi har inget ansvar att tala om vad eller varför. Fråga gärna om ni vill ha uppgifter så svarar vi om vi vill.
Ang. Cencur:
Det låter fullt rimligt och förståligt om det t.ex handlar om osakliga personangrepp eller dylikt, men vem är det som bedömmer om ett inlägg är olämpligt och vad är kriterierna för denna bedömning?
Jag behöver egentligen inget gensvar på detta inlägg, det räcker gott med att ni som ansvarar för forumet själva funderar på det hela och inte tar bort inlägg som är sakliga och kanske rent av kritiska bara för att det är den enkla lösningen!
Hej ledsen att jag inte varit och tränat på ett tag!
jag undrar när nästa träning e? Ha det gött!
Hej alla glada! Om ni som var med på lägret kan vara så vänliga att ta med 50 kr på träningen idag så hade det vart kanon! Det gäller betalning av hyrbilen som vi hade med oss.
RapporteraJerka