Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Romelanda UF Damjunior

Följ

Damjunior

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Ungdomar Göteborg Flick
Tabell
Lag M V O F P
1 IK Zenith (F08) 8 8 0 0 24
2 Mossens BK (F10/11) 9 7 0 2 21
3 Lerums IS (F10) 8 6 0 2 18
4 Jitex BK (F08) 6 4 0 2 12
5 Kållered SK (F09) 4 4 0 0 12
6 Landvetter IF 2003 (F10) 8 4 0 4 12
7 SG Ruddalen IF (F09) 6 3 1 2 10
8 Älvsborg FF (F10) 5 3 1 1 10
9 Jitex BK (F11) 3 3 0 0 9
10 Kungälvs FF (F11) 3 3 0 0 9
11 Nödinge SK Fotboll (F09) 3 3 0 0 9
12 IF Mölndal Fotboll (F08) 4 3 0 1 9
13 Jitex BK (F09) 6 3 0 3 9
14 BK Häcken (F11) 4 2 2 0 8
15 Askims IK (F09) 7 2 2 3 8
16 IFK Göteborg (F16) 3 2 1 0 7
17 Ytterby IS (F10) 3 2 1 0 7
18 Backatorp IF (F09) 3 2 1 0 7
19 Landvetter IF 2003 (F09) 4 2 1 1 7
20 IFK Hindås (F09) 4 2 1 1 7
21 Näsets SK (F10) 4 2 1 1 7
22 Kärra KIF (F09) 5 2 1 2 7
23 Älvsborg FF (F09) 5 2 1 2 7
24 IFK Fjärås (F10) 2 2 0 0 6
25 IF Väster (F10) 5 2 0 3 6
26 Örgryte IS Fotboll (F09) 2 2 0 0 6
27 BK Häcken (F10) 5 2 0 3 6
28 IF Brommapojkarna (F09-A) 2 2 0 0 6
29 SG Ruddalen IF (F10) 3 2 0 1 6
30 Lekstorps IF (F11) 4 2 0 2 6
31 Solängens BK (F10) 5 2 0 3 6
32 Landvetter IF 2003 (F11) lag 1 4 2 0 2 6
33 Utbynäs SK (F10) 5 2 0 3 6
34 Nödinge SK Fotboll (F10) 3 1 2 0 5
35 Lekstorps IF (F08/09) 2 1 1 0 4
36 Hovås Billdal IF (F10) 2 1 1 0 4
37 IFK Fjärås (F09) 2 1 1 0 4
38 Lerums IS (F08) 2 1 1 0 4
39 Jitex BK (F10) 3 1 1 1 4
40 BK Häcken FF 3 1 1 1 4
41 Torslanda IK (F09) 4 1 1 2 4
42 IF Väster (F08) 5 1 1 3 4
43 IF Väster (F09) 4 1 1 2 4
44 Qviding FIF (F10) 3 1 0 2 3
45 IK Zenith (F10) 1 1 0 0 3
46 Öckerö IF (F11) 1 1 0 0 3
47 Kungsladugårds BK (F11) 1 1 0 0 3
48 Kållered SK (F10) 2 1 0 1 3
49 Sävedalens IF (F09) 2 1 0 1 3
50 BK Häcken (F11) lag 2 1 1 0 0 3
51 GAIS (F10) 1 1 0 0 3
52 Lyn Fotboll (F09) 1 1 0 0 3
53 Utsiktens BK (F15) 3 1 0 2 3
54 BK Häcken (F09) 1 1 0 0 3
55 Sävedalens IF (F11) 1 1 0 0 3
56 Onsala BK (F09) 1 1 0 0 3
57 Kode IF (F09/10) 2 1 0 1 3
58 Solängens BK (F11) 2 1 0 1 3
59 Bergums IF (F11) 1 1 0 0 3
60 Lerkils IF (F09) 1 1 0 0 3
61 Qviding FIF (F11) 2 1 0 1 3
62 Romelanda UF (F08) 2 1 0 1 3
63 Åsa IF (F16) 1 1 0 0 3
64 Kungsbacka IF (F11) 1 1 0 0 3
65 Azalea BK (F10) 1 1 0 0 3
66 Brämaregårdens FC (F11) 1 1 0 0 3
67 Hovås Billdal IF (F08) 1 1 0 0 3
68 Näsets SK (F08) 2 1 0 1 3
69 IF Mölndal Fotboll (F10) 2 1 0 1 3
70 IF Mölndal Fotboll (F09) 2 1 0 1 3
71 Hönö IS (F08/F09) 2 1 0 1 3
72 Hovås Billdal IF (F09) 3 1 0 2 3
73 Kareby IS (F09) 2 1 0 1 3
74 Qviding FIF (F08) 3 1 0 2 3
75 Kärra KIF (F10) 3 1 0 2 3
76 SG Ruddalen (F09) 2 1 0 1 3
77 Öjersjö IF (F10) 5 1 0 4 3
78 Eriksbergs IF (F11) 2 1 0 1 3
79 Lindome GIF (F10) 4 1 0 3 3
80 Sjömarkens IF/Sandareds IF (F08) 3 1 0 2 3
81 Ytterby IS (F09) 4 1 0 3 3
82 Floda BoIF (F09) 4 0 2 2 2
83 Alingsås KIK (F10) 1 0 1 0 1
84 Landvetter IF 2003 (F11) lag 2 1 0 1 0 1
85 Lilleström SK (F16) 1 0 1 0 1
86 Kärra KIF (F11) 1 0 1 0 1
87 Askims IK (F10) 1 0 1 0 1
88 Skepplanda BTK (F10/11) 1 0 1 0 1
89 Malmö FF (F08) 1 0 1 0 1
90 Öjersjö IF (F11) 1 0 1 0 1
91 IFK Hindås (F11) 1 0 1 0 1
92 Utbynäs SK F08 3 0 1 2 1
93 Bergums IF (F08/09) 4 0 1 3 1
94 IF Brommapojkarna (F09) 0 0 0 0 0
95 SG Ruddalen IF (F08) 0 0 0 0 0
96 Utbynäs SK (P08) 0 0 0 0 0
97 Särö IK/Kullavik IF (F08) 0 0 0 0 0
98 Jitex BK (F14) 0 0 0 0 0
99 Ytterby IS (F08) 0 0 0 0 0
100 Utsiktens BK (F15) 0 0 0 0 0
101 Stenungsunds IF (F08) 0 0 0 0 0
102 Azalea BK (F09) 0 0 0 0 0
103 Utsiktens BK (F15) 0 0 0 0 0
104 BK Häcken (F08) 0 0 0 0 0
105 Azalea BK (F08) 0 0 0 0 0
106 Näsets SK (F10) 0 0 0 0 0
107 IF Brommapojkarna (F09-4) 0 0 0 0 0
108 Åsa IF (F11) 0 0 0 0 0
109 Halvorstorps IS /FC Trollhättan (F08) 0 0 0 0 0
110 BK Häcken (F11) lag 2 0 0 0 0 0
111 Backatorp IF (F09) 0 0 0 0 0
112 Alingsås KIK (F08) 0 0 0 0 0
113 Lerkils IF (F10) 0 0 0 0 0
114 IF Väster (F11) 1 0 0 1 0
115 Mölnlycke IF (F10) 1 0 0 1 0
116 Öckerö IF (F09) 1 0 0 1 0
117 Sjöviks SK (F09) 1 0 0 1 0
118 Särö Kullavik IF (FJ) 1 0 0 1 0
119 Hovås Billdal IF (F11) 1 0 0 1 0
120 Kareby IS (F10) 1 0 0 1 0
121 Mölnlycke IF (F09) Ny 1 0 0 1 0
122 Toarpsalliansen (F09) 1 0 0 1 0
123 Skällinge BK (F09) 1 0 0 1 0
124 SG Ruddalen IF (F10) 1 0 0 1 0
125 IFK Hindås (F09) 1 0 0 1 0
126 Lindome GIF (F11) 1 0 0 1 0
127 Floda BoIF (F11) 1 0 0 1 0
128 Varbergs BoIS FC (F10) 1 0 0 1 0
129 Jonsereds IF (F11) 1 0 0 1 0
130 Lundby IF (F10) 1 0 0 1 0
131 Halmstads BK (F16) 1 0 0 1 0
132 Utbynäs SK (F11) 1 0 0 1 0
133 Qviding FIF (F09) 1 0 0 1 0
134 Tölö IF (F09) 2 0 0 2 0
135 IFK Fjärås (F08) 1 0 0 1 0
136 Särö Kullavik IF (F11) 2 0 0 2 0
137 Varbergs BoIS FC (F16) 1 0 0 1 0
138 Hisingsbacka FC (F10) 1 0 0 1 0
139 IK Rössö Uddevalla (F09) 1 0 0 1 0
140 Torslanda IK (F11) 2 0 0 2 0
141 Öckerö IF (F08) 3 0 0 3 0
142 SG Ruddalen IF (F11) 1 0 0 1 0
143 Hjuviks AIK (F11) 1 0 0 1 0
144 Mölnlycke IF (F09) 3 0 0 3 0
145 Nödinge SK Fotboll (F08) 2 0 0 2 0
146 Vallens IF (F10) 2 0 0 2 0
147 IK Zenith (F11) 1 0 0 1 0
148 IFK Strömstad (F10) 1 0 0 1 0
149 Sävedalens IF (F10) 1 0 0 1 0
150 Götaholms BK (F10) 1 0 0 1 0
151 Sandarna BK (F10) 3 0 0 3 0
152 Vallens IF (F11) 1 0 0 1 0

Match

Romelanda UF (F08)

5 - 0
Romevi 3 konstgräs
24 mars 2024
12:30

IFK Fjärås (F08)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alice Andreasson 1 0 0 0 0 0
Elin Rodhe 1 0 0 0 0 0
Elin Stenqvist 1 0 0 0 0 0
Emma Fors 1 0 0 0 0 0
Klara Ström 1 0 0 0 0 0
Linnea Lindahl 1 0 0 0 0 0
Maja Bohlin 1 0 0 0 0 0
Moa Berndtsson 1 0 0 0 0 0
Siri Kristensson 1 0 0 0 0 0
Tyra Johansson 1 0 0 0 0 0
Wilda Holm Eriksson 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng