Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rydbo IF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Rydbo IF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Har skickat info till Janne, vart lite krasslig trodde jag skulle vara bra tills idag, men tyvärr:(, jag tar lugnt hemma å hoppas vara redo till imorgon. Är man beviljad att åka med dig imorgon TC då om så blir fallet?
Rapportera
Någon som har något kul förslag på vad vi ska göra mellan matcherna?? Har faktiskt lite ångest över det.
Rapportera
Björne Ska du med idag (rimbo) eller snackar vi lördags fighten ??
Classe japp, det är lugnt. Slå mig en signal under dagen (osäker på om jag har ditt nummer, du byter ju varannan vecka).
Geger 4 mils resa. 25-30 min ??
Hur långt kan det tänkas ta till det här "Roslagsstoppet" med bil, från säg Bergshamra?
Rapportera
Tjena
Följande är uttagna till Rimbo Cup (spelas imorgon fredag)
TC
Simon
Jimmy
Geger
Classe
Persson
Alex
Johan Gardner
Vi träffas 19.20 vid Roslagsstoppet. TC tar med sig matchstället.
Inför lördagen är samma personer uttagna samt nedan personer
Björn
Henke
Andreas Ebbesen
Målvakt (vet ej namnet)
Samling 11.00 på Skytteholm alt 10.30 vid Rydbostation.
Japp det e lugnt Classe Destructivo. Plockar dig efter jag har plockat BJ. Borde bli runt 10.45. Ringer dig när jag är på gång att hämta BJ, messa i tid om du måste lämna återbud imorgon.
Rapportera