Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om QBIK

Följ

QBIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
    • 13:00

      Träning F-08


      14:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
  • 2Mån
    v.1
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 21:00

      Träning A-lag


      22:00
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:40

      Träning F-08


      19:00
    • 17:50

      Träning A-lag


      19:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 11:40

      Träning F-08


      13:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Träning F-11


      13:00
    • 11:30

      Poolspel Futsal F-10


      15:00
    • 13:00

      Träning F-08


      14:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
  • 9Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 20:05

      Träning A-lag


      21:15
    • 20:05

      Träning J-lag


      21:15
    • 20:15

      Träning F-08


      21:15
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:35

      Träning J-lag


      19:00
    • 17:40

      Träning F-08


      19:00
    • 17:50

      Träning A-lag


      19:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Träningsmatcher F-08


      13:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Träning F-11


      13:00
    • 13:00

      Träning F-08


      14:30
    • 13:30

      Träning F-10


      15:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
  • 16Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 20:05

      Träning A-lag


      21:15
    • 20:05

      Träning J-lag


      21:15
    • 20:15

      Träning F-08


      21:15
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:35

      Träning J-lag


      19:00
    • 17:40

      Träning F-08


      19:00
    • 17:50

      Träning A-lag


      19:00
  • 20Fre
    • 15:00

      Girls 2010 Invitational kristinehamn F-10


      00:00
  • 21Lör
    • Heldag

      Girls 2010 Invitational kristinehamn F-10

    • 11:35

      Träning J-lag


      13:00
    • 11:40

      Träning F-08


      13:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Girls 2010 Invitational kristinehamn F-10


      18:00
    • 11:00

      Träning F-11


      13:00
    • 12:55

      Träning J-lag


      14:30
    • 13:00

      Träning F-08


      14:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
  • 23Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 20:05

      Träning A-lag


      21:15
    • 20:05

      Träning J-lag


      21:15
    • 20:15

      Träning F-08


      21:15
  • 24Tis
  • 25Ons
    • Heldag

      Träning F-14

    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
  • 26Tor
    • 17:40

      Träning F-08


      19:00
    • 17:50

      Träning A-lag


      19:00
      Fotbollshallen Våxnäs
  • 27Fre
    • 19:00

      IFK Skoghall DF 1 (borta) F-09


      19:25
    • 20:00

      Säffle SK (borta) F-09


      20:25
    • 20:30

      Årjängs IF (hemma) F-09


      20:55
    • 22:00

      IFK Skoghall DF 2 (hemma) F-09


      22:25
  • 28Lör
    • 11:40

      Hallvärmländskan F-08


      17:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 12:30

      IF Viken (borta) F-08


      14:30
    • 13:30

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F-08


      15:30
    • 15:00

      Hertzöga BK gul (hemma) F-08


      17:00
    • 16:00

      IFK Kristinehamn (hemma) F-08


      18:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Träning F-11


      13:00
    • 13:30

      Träning F-10


      15:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
  • 30Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 20:05

      Träning A-lag


      21:15
    • 20:05

      Träning J-lag


      21:15
    • 20:15

      Träning F-08


      21:15
  • 31Tis