Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om QBIK

Följ

QBIK

Följ oss för uppdateringar
Följ
QBIK
Välj lag

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning med U-laget F-06


      20:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 19:00

      Gunnarskog IK (borta) U-lag


      21:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:15
    • 18:30

      IFK Skoghall DF blå (borta) F-08


      20:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Skattkärrs IF (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Eda IF (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      Träning F-14


      11:00
    • 10:00

      Rävåsens IK Karlskoga röd (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Match 1 mot Rävåsens IK F-12


      11:00
    • 11:00

      Match 2 mot Råtorps IK F-12


      12:00
    • 11:00

      Match 3 mot Råtorps IK F-12


      12:00
    • 11:30

      IFK Kristinehamn (hemma) F-08


      13:30
    • 16:00

      Kronans FK (hemma) A-lag


      18:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Skattkärrs IF (borta) F-10


      12:00
    • 11:30

      Hertzöga BK grön (hemma) F-09


      13:30
    • 13:00

      Degerfors IF (hemma) F-06


      15:00
    • 15:00

      Eda United (hemma) F-07


      17:00
    • 17:00

      Storfors FF (hemma) F-10


      19:00
  • 7Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 18:10

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Slottsbrons IF (hemma) F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning med U-laget F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Hertzöga BK 2 (borta) A-lag


      21:30
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 18:30

      Träning F-11


      19:45
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning F-14


      11:00
    • 13:00

      Hertzöga BK grön (hemma) F-07


      15:00
  • 13Sön
    • 11:00

      IFK Kristinehamn (borta) F-09


      13:00
    • 17:00

      Årjängs IF (hemma) U-lag


      19:00
  • 14Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 16Ons
    • 19:00

      IFK Skoghall DF (hemma) A-lag


      21:00
  • 17Tor
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      19:30
  • 18Fre
    • 18:30

      Östra Deje IK (borta) F-07


      20:30
  • 19Lör
    • 00:00

      Rävåsens IK Karlskoga svart (hemma) F-09


      02:00
    • 10:00

      Träning F-14


      11:00
    • 15:00

      Rävåsens IK Karlskoga 2 (hemma) A-lag


      17:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Östra Deje IK (borta) F-09


      02:00
    • 11:00

      Råtorps IK U (borta) U-lag


      13:00
    • 12:30

      Norrstrands IF (borta) F-07


      14:30
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 22Tis
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 23Ons
    • 19:00

      Nor/Slottsbron (borta) U-lag


      21:00
  • 24Tor
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 00:00

      Norrstrands IF vit (hemma) F-09


      02:00
  • 27Sön
    • 00:00

      IFK Kristinehamn (borta) F-10


      02:00
    • 00:00

      QBIK vit (hemma) F-10


      02:00
    • 00:00

      Norrstrands IF röd (borta) F-09


      02:00
    • 11:00

      Hertzöga BK gul (hemma) F-07


      13:00
  • 28Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:10

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Målvaktsträning F-06


      20:00
    • 19:00

      Eda IF (hemma) A-lag


      21:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning med U-laget F-06


      20:00
  • 30Ons
    • 09:00

      Värmlands FF, Utvecklingsläger (F14) F-07


      16:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00