Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om QBIK

Följ

QBIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
  • 2Fre
    • 18:00

      IFK Skoghall DF grön (hemma) F-10


      20:00
  • 3Lör
    • 11:00

      Sunnemo IF (borta) F-12


      13:00
    • 11:15

      IFK Kristinehamn (hemma) F-12


      13:15
    • 12:00

      IFK Kristinehamn (borta) A-lag


      14:00
    • 14:00

      Match mot FDF BK F-08


      16:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Råtorps IK (borta) F-11


      12:00
    • 11:00

      IFK Skoghall DF röd (hemma) F-11


      13:00
    • 11:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) F-10


      13:00
    • 14:00

      Norrstrands IF vit (borta) F-11


      16:00
    • 14:00

      Slottsbrons IF (borta) F-12


      16:00
    • 15:00

      Östra Deje IK (hemma) F-09


      17:00
  • 5Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
  • 7Ons
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 19:30

      IK Arvika Fotboll (borta) F-08


      21:30
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
  • 9Fre
    • 19:00

      IF Viken (hemma) F-08


      21:00
  • 10Lör
    • 10:00

      Hertzöga BK grön (borta) F-13


      13:00
    • 10:00

      IF Kil blå (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      Degerfors IF 2 (hemma) A-lag


      13:00
    • 11:00

      Storfors FF (borta) F-13


      13:00
    • 11:15

      Mallbackens IF (hemma) F-12


      13:15
    • 11:15

      Östra Deje IK (hemma) F-12


      13:15
    • 12:00

      Mallbackens IF (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      IFK Kristinehamn blå (hemma) F-13


      13:00
    • 12:00

      Hertzöga BK gul (hemma) F-13


      13:00
    • 12:00

      Slottsbrons IF (hemma) F-13


      13:00
    • 12:30

      Bråtens IK vit (hemma) F-10


      14:30
  • 11Sön
    • 09:30

      Poolspel Kil F-14


      12:30
    • 09:30

      Poolspel Västerstrand F-14


      12:30
    • 11:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F-11


      13:00
    • 11:00

      Hertzöga BK (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Rävåsens IK Karlskoga röd (borta) F-12


      13:00
    • 12:00

      IK Vikings FK (borta) F-11


      14:00
    • 12:30

      IK Arvika Fotboll (hemma) F-11


      14:30
    • 15:00

      Östra Deje IK (borta) F-10


      17:00
    • 16:00

      IFK Skoghall DF blå (borta) F-09


      18:00
  • 12Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      IF Kil (hemma) F-09


      20:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
  • 16Fre
    • 18:00

      IFK Skoghall DF vit (hemma) F-10


      20:00
  • 17Lör
    • 10:45

      Norrstrands IF röd (hemma) F-12


      12:45
    • 14:00

      Hertzöga BK gul (borta) F-08


      16:00
    • 15:00

      IK Arvika Fotboll (borta) A-lag


      17:00
  • 18Sön
    • 11:00

      IFK Kristinehamn (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Östra Deje (borta) F-15


      12:30
    • 13:00

      IFK Skoghall DF vit (borta) F-11


      15:00
    • 13:00

      IFK Velen (borta) F-12


      15:00
    • 14:00

      Filipstads FF (borta) F-11


      16:00
    • 14:30

      Mallbackens IF (hemma) F-11


      16:30
    • 15:00

      Råtorps IK (borta) F-12


      17:00
    • 15:00

      QBIK-Fagerås F-09


      17:00
    • 16:30

      IK Vikings FK (hemma) F-08


      18:30
  • 19Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Social aktivitet F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
  • 21Ons
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Norrstrands IF vit (borta) F-09


      20:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
  • 23Fre
    • 18:00

      Karlskoga SK (borta) F-10


      20:00
  • 24Lör
    • 09:00

      Parkeringsvärdar Karlstad Airport F-08


      16:00
    • 10:45

      Hertzöga BK grön (hemma) F-12


      12:45
    • 10:45

      IF Kil (hemma) F-12


      12:45
    • 11:00

      Munkfors/Viking (borta) F-09


      13:00
      Munkfors Arena
      Serie: F 13 röd
      Samlingsinfo: Västerstrand IP
      Samlingstid: 09:00
      Resultat och referat
    • 11:00

      IFK Skoghall DF vit (hemma) F-08


      13:00
    • 11:30

      Hertzöga BK grön (borta) F-10


      13:30
    • 13:00

      IF Karlstad Fotboll (hemma) A-lag


      15:00
    • 13:00

      Skattkärrs IF (borta) F-12


      15:00
    • 13:30

      Östra Deje IK grön (borta) F-11


      15:30
    • 17:00

      Säsongsavslutning F-12


      19:30
  • 25Sön
    • 10:00

      IFK Skoghall DF blå (borta) F-08


      12:00
    • 12:30

      IF Kil vit (hemma) F-11


      14:30
    • 14:00

      Hertzöga BK grön (hemma) F-11


      16:00
  • 26Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning J-lag


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Träning J-lag


      20:00
    • 19:00

      Nor/Edsvalla (hemma) J-lag


      21:00
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 19:00

      Degerfors IF (borta) F-08


      21:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Norrstrands IF röd (hemma) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning J-lag


      19:30
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
  • 30Fre
    • 17:00

      Kick on Cup F-09


      00:00