Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pushers BK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Pushers BK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Kan någon adm lägga upp aktuella tider för träningar samt telnummer till Benny.
Rapportera
Ang. V:a cupen så möter PUSHERS i första matchen Önnered. Vid vinst möter vi vinnaren i mötet mellan Donsö-Skogen.
Rapportera
jag dyker inte upp o tränar inomhus förrän tidigast i slutet av november, hade rätt grova smärtor i benet i helgen efter matchen. Slog dock inte upp något men det är som sagt dumt att chansa
/Mats
Har hört en del rykten om sammanslagning med en annan göteborgsklubb, något som stämmer?
Rapportera
Hej jag blev rekomenderad av kl att spela för Pushers kommande säsong. Jag vet att han har lämnat klubben men han pratade varmt om klubben så vi kommer och testar.
RapporteraJag och en kompis spelade förra säsongen i div 4 i halland , iår har vi båda fått jobb i Göteborg och känner för att spela i en centralt belägen klubb div 5 eller 6.
Vi ses nästa söndag. Jag har fått kontaktuppgifter så vi hör av oss till ansvarig innan vi dyker upp.