Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stockholmspolisens IF HF

Följ

Stockholmspolisens I

Följ oss för uppdateringar
Följ
Stockholmspolisens IF HF
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning F-16


      19:30
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning F-16


      21:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 13:30

      Skånela IF (borta) F-16


      15:30
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning F-16


      19:30
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 09:00

      Uppdömning F-16


      15:00
    • 09:15

      Huddinge HK 2 (borta) F-12


      11:15
    • 10:15

      Älta IF Gul (hemma) F-12


      12:15
    • 11:15

      Älta IF Svart (borta) F-12


      13:15
    • 12:30

      Huddinge HK (hemma) P-08


      14:30
    • 14:30

      Tyresö Handboll (hemma) P-08


      16:30
    • 15:20

      Dalarö SK (hemma) F-08/09


      17:20
    • 16:20

      Skuru IK (hemma) F-16


      18:20
    • 17:00

      Träning Handbollsskola


      18:00
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning F-16


      19:30
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 21Tor
    • 18:30

      Träning F-16


      20:30
  • 22Fre
    • Heldag

      Gjensidige USM steg 1 F-16

  • 23Lör
    • Heldag

      Gjensidige USM steg 1 F-16

  • 24Sön
    • Heldag

      Gjensidige USM steg 1 F-16

    • 09:30

      HK Cliff (borta) P-08


      11:30
    • 10:30

      Kungsängens SK (hemma) P-08


      12:30
    • 17:00

      Träning Handbollsskola


      18:00
    • 18:20

      Skuru IK 2 (borta) F-08/09


      20:20
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning F-16


      19:30
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
  • 28Tor
    • 18:30

      Träning F-16


      20:30
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön