Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stockholmspolisens IF HF

Följ

Stockholmspolisens I

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      USM steg 1 F-16


      00:00
    • 09:20

      Skuru IK 5 (hemma) F-08/09


      11:20
    • 10:15

      Skuru IK 3 (borta) F-13


      12:15
    • 10:40

      Älta IF Gul (borta) F-08/09


      12:40
    • 12:30

      HK Tallen (hemma) A-lag Damer


      14:30
    • 14:00

      AIK 2 (borta) F-14


      16:00
    • 18:00

      Avtackningsfest Maccan & Matilda F-13


      21:30
  • 6Sön
    • 00:00

      USM steg 1 F-16


      19:00
    • 09:00

      IK Bolton 2 (borta) F-13


      11:00
    • 11:00

      Tyresö Handboll 2 (hemma) P-08


      12:00
    • 12:20

      Årsta AIK HF 2 (borta) P-08


      13:20
    • 17:00

      Uppsala HK (hemma) F-14


      19:00
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
    • 13:15

      Haninge HK (borta) P-08


      14:15
    • 13:50

      Huddinge HK 2 (hemma) F-08/09


      15:50
    • 14:15

      Årsta AIK (hemma) P-08


      15:15
    • 15:30

      GT Söder HK 2 (borta) F-08/09


      17:30
  • 13Sön
    • 09:30

      Årsta AIK HF (hemma) F-14


      11:30
    • 13:30

      Skuru IK (borta) F-14


      15:30
    • 16:00

      Åkersberga HK (hemma) F-13


      18:00
    • 17:00

      Sannadals SK 2 (hemma) F-13


      19:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning F-13


      19:00
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan USM F-13

    • 08:00

      USM steg 1 F-14


      00:00
    • 17:00

      Mantorps IF HF (hemma) F-14


      19:00
    • 17:30

      Lidingö SK (borta) F-14


      19:30
  • 20Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan USM F-13

    • 00:00

      USM steg 1 F-14


      21:00
    • 10:00

      LIF Lindesberg (borta) F-14


      12:00
    • 11:30

      Falu HK (hemma) F-14


      13:30
    • 12:10

      Hammarby IF HF 2 (hemma) P-08


      12:55
    • 12:40

      Huddinge HK 3 (borta) F-13


      14:40
    • 13:00

      Tyresö Handboll 2 (hemma) F-08/09


      15:00
    • 14:00

      Borlänge HK (borta) F-14


      16:00
    • 14:45

      Kyrkslätts IF (borta) F-16


      16:45
    • 15:30

      Gökstens BK (borta) F-14


      17:30
    • 15:30

      Huddinge HK 2 (hemma) P-08


      16:15
    • 16:50

      Gurraberg HK 2 (hemma) A-lag Damer


      18:50
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
    • 19:30

      Täby HBK (hemma) F-16


      21:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:30

      Träning F-13


      12:00
    • 10:30

      Träning F-14


      12:00
    • 12:00

      Skuru IK (borta) F-16


      14:00
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      20:00
  • 30Ons
    • 17:50

      Träning F-13


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:30

      Träning F-16


      21:00
  • 31Tor
    • 16:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      22:00