Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Grossbol-Skived AIF 86 Pojkar 11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Grossbol-Skived AIF 86 Pojkar 11.
Pojkar 11
Följ oss för uppdateringar
Vårt lag är ansvariga för entré, sarg, kiosk och städning under dammatchen 2021-12-04. Några barn och föräldrar har fått tilldelade arbetsuppgifter men vi ser förstås gärna att så många spelare som möjligt kommer och ser matchen. Ta med klubba och passa på att spela i pauserna! Matchen börjar klockan 16.00 men spelare och föräldrar med ansvarsuppgifter ska vara där tidigare, enligt nedan.
Kiosk från klockan 16.00 (på plats en timme innan): Maria (Samuels mamma) och Selma (Joels mamma).
Entré från klockan 15.15-16.00: Föräldrar till Alexander och Pontus
Sargvakt från klockan 16.00 (på plats 30 minuter innan):
Spelare: Oliver G, Samuel, Joel, Henrik, Alexander, Pontus
Föräldrar till: Oliver G, Henrik, Alexander, Pontus
Förtydligande: de som har entrépass kommer att ansvara för det mellan 15.15-16.00 och sedan hjälpa till med sargen under matchen.
Efter matchen plockar vi tillsammans ner sargen. Avslutningsvis ska det plockas ihop och sopas i hallen samt slängas sopor.
Som vanligt är man ansvarig för att ordna ersättare om han själv har förhinder.
Du som är tilldelad arbetsuppgift bekräftar att du har läst nyheten genom en kommentar nedan.
| Träning | 2 jan, 17:45 |
| Träning | 6 jan, 18:10 |
| Träning | 9 jan, 17:45 |
| Åmotfors IF (hemma) | 11 jan, 11:00 |
| Träning | 13 jan, 18:10 |
| 23 dec | God Jul önskar GS86 |
| 9 dec | Premiärmatch för vårt para lag! |
| 20 nov | Bingolottos uppesittarkväll |
| 14 nov | Inför Mustasch Matchen med Albin Jonsson |
Jag har läst och ställer upp! 😉
RapporteraRapportera
Hej, jag jobbar denna helg som 21.12.04 så finns det någon som vill ställa upp för mig för viss summan, jag är ledigt varannan helg så ledigt den här vecka. Jag skulle uppskatta om någon kan ställa upp för mig så jag gör annan gång.
RapporteraRapportera
Tid för sargvakterna är uppdaterad. De ska vara på plats 30 minuter innan matchstart, alltså klockan 15.30.
RapporteraRapportera
Läst och noterat
RapporteraRapportera