Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pushers BK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Pushers BK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Kan vara med imorn men missar även jag samlingen. Kommer strax efter 20...
Rapportera
Körschema måndag
KL 19.15 Järntorget
Erik 19.20 vid Shell
Petter 19.23 utanför lägnheten.
En plats kvar.
Kul med två segrar den här veckan. Själv har jag varit sjuk och missat vinsterna, men det lär ju blir fler.
Jag och Pär skulle gärna vilja skjuts till matchen imorgon.
Ring mig på 0704-863913 om det är någon som har plats.
/William
Hej på er!
Bra jobbat hörni.
Angående matchen på måndag så kanske jag inte bör betraktas som en hel gubbe ännu.
Har troligen problem med något legament i minn lilla fot som förhindrar mig att sparka på olika saker, till exempel bollar.
Är fortfarande orolig för hur den skulle klara detta uppdrag.
GFF-Hönö 3-3. Pushers enda laget med 100% vinster, känns ganska gott...
Rapportera
Kommer som sagt sent till samlingen imorgon, räknar med att vara på plats ca 20.20.
Fan va bra gubbar! När inledde Pushers en serie såhär bra senast? Själv var jag fast på prag där jag serverade en Calvados-glad Önnereds Tolla som med ett generöst dricksande försökte värva mig till Önnered. Jag tackade nej men hälsade att alla ekonomiska förhandlingar måste ske via styrelsen så kan ju hända att han hör av sig till dig Frasse med "an offer you cant refuse..."
Rapportera
Tecknen tog slut igen.. Vill ändå nämna att Tynnered skötte sig bra tycker det är värt att tillägga det, FORTSÄTT SÅ !!!
Rapportera
Behövs borta strumporna och shortsen för morgondagens match. Isåfall får ni ringa mig tidigt imån så jag kan lämna stället till någon. Ska till köpenhamn å jobba..
Rapportera0739-57 37 57