Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pushers BK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Pushers BK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Boka redan nu in fredag den 22 oktober från kl 17.30. Då är det dags för årets händelse - internmatchen. Efter matchen har vi årsmöte och sedan blir det avslutningscermoni på lokal. Mer info kommer.
Rapportera
Skada hindrar mig från träning ikväll. Och Nej! Det är inte ögat :)
Mina benhinnor fick sig också en törn förra matchen. Hoppas det lägger sig till på söndag, om inte så har jag gjort mitt i Pushers på ett tag, men jag kommer nog ner och kollar en stund på torsdag.
Hej alla pushers.. kom o träna imon.. sitt inte hemma o kolla på Sverige mot San marino ,det är inget roligt ändå :)
Rapportera
Håller med music man Jocke E, oflyt, spelar stundvis bra och skapar chanser. Men B-laget får inte in bollen i år. Sen kan man ju säga att tre av deras mål håller riktigt hög klass och jag tycker egentligen inte att man kan göra nåt annat än att gratulera. Kan inte skylla på nån där.
Rapportera
Förresten... Finns det nån möjlighet att få nån slags underskrivet övergångspapper med mig ner till skåne??
RapporteraKanske t.o.m på torsdag redan??