Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Piteå HC U16 Inaktiv fr o m säs 2020-2021
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Piteå HC U16 Inaktiv fr o m säs 2020-2021.
U16 Inaktiv fr o m säs 2020-2021
Följ oss för uppdateringar
John har blivit sjuk igen och kan inte komma idag och se på hockeyn
Rapportera
Jesper kan fortfarande inte träna. Men förhoppningsvis är han på is igen nästa söndag på träningen.
Rapportera
Vilket jobb ni har gjort i föräldragruppen! Stort tack till er och alla andra!
Hälsningar
Catrin Nordlund m familj
Jag vill tacka ledarna som tar hand om våra killar på ett utmärkt sätt. De blir inspirerade och känner mer och mer att de har en tillhörighet och gemenskap i gruppen.
Ett stort tack till er andra föräldrar för dagens insats som har lett till succe. Jag hoppas ni alla känner att de få timmar som insatsen krävde var värt den stora summan vi fått in och som gör att vi kan göra roliga saker tillsammans för barnen med barnen.
ETT STORT TACK!
MVH
Therese med familj
Vi vill rikta en tummen upp till Robert och alla de andra i föräldragruppen. Vilket toppenjobb ni gjort!
M.v.h
Melvin Marklund med familj
Tack alla föräldrar och föräldragrupp för ett fantastiskt jobb idag på Björnligan! Allt från kiosk, sekretariat, lotterier mm gick helt perfekt!
Rapportera
Isak Wallin kommer inte på träningen idag
RapporteraPga feber/ Mattias