Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Alets IK P2008/09

Följ

P2008/09

Följ oss för uppdateringar
Följ
Alets IK
Fotboll
P2008/09

Skriv i gästboken

Logga in för att skriva i gästboken

Gästbok

  • 28 maj 2019 Martin Östling

    Skador och sjukdomar gör att vi även kallar Wiktor, Sven och Osayd till morgondagens match i Knäred.
    Victor, Olle, Natan, Dorde, Angelo och Alex P. är med sedan tidigare.

    Hoppas ni kan!

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 maj 2019 Christian Öhrling

    Albin är sjuk och kommer inte på träningen idag eller matchen imorgon.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2019 Anna Hägglund

    Heja Henrik och Caroline! Bill ska inte vara med och jag är redan uppbokad så har svårt att hjälpa till denna gången men ni kommer fixa det galant. Säkert kan någon fler ställa upp också 💪 Lycka till på onsdag vi håller tummarna här hemma!

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2019 Daniel Nebel

    Vi har en bil för utlåning om det behövs! Tyvärr är vi dock själva bortresta. Ring mig 0739719244 så roddar vi nycklar /Amandus pappa Daniel

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2019 Henrik Persson

    Jag är på resande fot men kommer hem i tid och kan ställa upp som ledare (med noll erfarenhet fr fotboll...), men har inte tillgång till fordon onsdag kväll. / Alexander P:s pappa

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 maj 2019 Martin Östling

    Hej!
    Vi har hittills bara en chaufför (Carro) och noll ledare. Det vore trist att behöva ställa in men jag måste i så fall meddela Knäred detta senast imorgon.
    Det behövs inget mer än att organisera lite byten. Ledarkläder kan vi kolla på i samband med morgondagens träning. Ingen träning på torsdag förresten!
    Ha det bra!

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 maj 2019 Martin Östling

    Houston, we have a problem.
    Det är match i Knäred på onsdag, start 18.30. Varken Åke eller jag kan närvara. Hoppas att föräldrar som vanligt kan vara chaufförer men även ställa upp som ledare. Meddela om ni kan här på gästboken.
    Ha en fortsatt skön helg!

    Rapportera

    Rapportera

  • 21 maj 2019 Malin Larsson

    10 halvor tror jag räcker.

    Rapportera

    Rapportera

  • 21 maj 2019 Malin Larsson

    Då fixar jag the och saft! Och så tar jag lite från lagret. Ses!

    Rapportera

    Rapportera

  • 21 maj 2019 Malin Öhrling

    Hej. Christian kan brygga en kanna kaffe och ta med på torsdag! Mvh Malin

    Rapportera

    Rapportera

Swish